• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie o dekoder dźwiękowy.

kruk

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam !
Zastanawiam się nad kupnem dekodera dźwiękowego do lokomotywy HERKULES ER 20-002 - ALEX .
Ostatnio znalazłem bardzo tani dekoder w sklepie avt o nazwie : GENERATOR DŹWIĘKÓW DO MAKIETY KOLEJOWEJ ( nie wiem czy można wstawić link , jeśli tak to wstawię ale wolę się upewnić :?: )
Moje pytania to :
1. Czy opłaca się kupić taki dekoder, czy będzie widoczny jakiś efekt ?
2. Jak wgrać tam dźwięki np. gdy jest zainstalowany do prowozu a ja mam spalinowóz.
3. Jak i gdzie to podłączyć ( chyb do dekodera jazdy ? ale gdzie dokładnie :?: ) .
Posiadam system dcc roco.
 
OP
OP
K

kruk

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
Wielkie dzięki !
Czyli trzeba dać sobie spokój , szkoda bo inne dekodery kosztują już po 300zł. No ale cóż to hobby nie jest tanie :cry:
 

martinezo

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#5
To mniej więcej jak z kinem domowym...
Za 200pln też niby można kupić... (audio)
Będziesz może zadowolony do czasu aż nie odwiedzisz kogoś kto ma klocki za co najmniej 5kpln... (nie licząc wyświetlacza...)
 

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
305 13 0
#6
martinezo napisał(a):
Będziesz może zadowolony do czasu aż nie odwiedzisz kogoś kto ma klocki za co najmniej 5kpln...
Jaasne... Jak 10 lat temu postanowiłem, że kupię sobie dobry sprzęt - taki za 5 koła, to jak zacząłem odsłuchiwać co tam w sklepach mają skończyło sie na 13-tu :?
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
DCC 3
DCC 5
DCC 6
M
DCC 3
DCC 11

Podobne wątki