• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie o BR290 Roco rok 2012

Adalbertus-W

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam,

Mam najnowszy wypust BR290 od Roco (67876). Z racji tego, że zamierzam budować stonke, potrzebne mi są wózki - i tu pojawia się problem. Nie mam pojęcia, jak moznaby je wyjąć z ramy. Są jakby połączone z ramą odlanymi z nią "bolcami", na których głównie trzymają się wózki. W instrukcji nie ma słowa wspomnianego jak można zdjąć je z tych metalowych "bolcow". Stąd moje pytanie o osób, które może przerabialy już ten model pod stonke - jak to zrobiliscie?

Pozdrawiam,
Wojtek
 

moshe

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#2
Witam

Wózki należy zsuwać w kierunku bliższego końca lokomotywy. Robi się to bez większych problemów.
Jedynie, co mnie zastanawia to brak serwisówki do 67876 na stronie Roco ale nie sądzę by zmienili od lat powielana formę.
Aleksander
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 1
Tabor 14
Tabor 25
Tabor 6
Tabor 10

Podobne wątki