• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie dotyczące FZ 1

damek

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam Serdecznie. Jestem jeszcze laikiem w tej kwestji ale mam nadzieję, że dzieki Wam moja wiedza będzie co raz to lepsza.
Mam zatem pierwszą prośbe. Zakupłem zestaw PIKO HO bez dekodera oraz BR 185 z serii 2016 TRIX. Zasilacz, który posiadam w zestawie nie jest wydolny podczas dwóch jednostek na torach. Zakupiłem więc na początek transformator FZ1 na aukcji. Jeszcze nie dotarł ale czy kiedy podłącze do torów to czy mogę się spodziewać normalnej jazdy obydwu jednostek?? Wcześniej ledwie się poruszały.
Dziękuje z góry za odpowiedź
Pozdrawiam..
 

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#4
Lucjanek ma rację,też mam taki zasilacz i spisuje on mi się doskonale,myślę że gdybym miałm kupić jeszcze jakiś to napewno wybrałbym FZ1.myślę że będziesz zadowolony z zakupu
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Elektryka 16
Elektryka 11

Podobne wątki