• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Puste perony :(

OP
OP
Bipa1966

Bipa1966

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#3
No....masakra !!!! :devil: :devil:
Cos mi sie wydaje ze jest to celowe dzialanie ! Tyle milionow zlotych.....zmarnowane.....zapuszczone ! Jest to bylo nie bylo dobro narodowe.....wlasnosc nas wszystkich ! Zal patrzec !
 

peter47

Użytkownik
Reakcje
18 0 0
#4
Chyba kolego coś Ci się pomigało,towarowe kursują jak najbardziej,nawet do Trzebieży.Semafory są zaś na stacjach Szczecin-Niebuszewo,Gocław,Glinki i Police.
 

szymon3000

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
JohnyTRS napisał(a):
Równie ciekawie wygląda stacja Trzebież Szczeciński. Jest to stacja końcowa (dalej linia biegnie tylko do Naftobazy):

http://commons.wikimedia.org/wiki/Trzeb ... i%C5%84ski

Na tej linii (Szczecin -Trzebież Szczeciński) już nic nie kursuje....
Wszystkie semafory zostąły skasowane....
jakby nic nie kursowało to złomiarze wziel by sobie trakcje napowietrzną czy jak Wy na to mówicie , tak jak se wzieli w nocy pare lat temu z Koszalina do Mielna (150 metrów trakcji zgineło w niewyjaśniony sposób) i teraz only szynobus spalinowy w sezonie kursuje....
 

JohnyTRS

Aktywny użytkownik
NAMR
Reakcje
298 1 0
#6
Co do towarowych do Trzebieży, to ewentualnie może jexhąc coś do Naftobazy, ale jest 1 skład na jakiś czas ciągnięty przez SM42. Pociągi towarowe jeżdzą tylko do Zakładów chemicznych Police oraz Do stacji Szczecin Glinki. A składy do składu drewna w Trzebieży tęz raczej już nie jeżdzą - wielokrotnie stojąc na przystanku autobusowym widziałem - ciągniki siodłowe z wózkami kłonicowymi jadące w tamtę stronę. natomiast przed kilkoma latami iwdziałem, jak drewno jest ładowane na wagony na stacji w Policach!

A co do linii do Teveży, to pomiędzy Policami a T. na przejazdach dawno już zlikwidowali znaki stopu... (chyba, że się mylę, nie jestem częstym gościem w tamtą stronę.)
 

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#7
Kurcze moje miasto Racibórz, które mnie wychowało, w którym dorastałem... smutek mnie ogarnia patrząc jak to miejsce, gdzie zawsze siedziałem na ławeczce i podziwiałem kursujące pociągi, popada w ruinę :(
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 4
Koleje w Polsce 464

Podobne wątki