• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Push-Pull Party 2008

sheriff

Znany użytkownik
Reakcje
492 9 0
#1
Witam wszystkich,
Po długich bojach z władzami kolejowymi, udało się w końcu uzyskać consensus i w związku z tym, z przyjemnością chciałbym wszystkich Was zaprosić do Jugowic, na 19 lipca.
W tym dniu odbędą się już VI z kolei Mistrzostwa Polski w Drezynowaniu, tzw Push-Pull Party 2008.
Impreza będzie obejmowała przejazdy na czas oraz jazdy rekreacyjne drezynami spalinowymi po wydzielonym odcinku szlaku oraz ręcznymi po torach stacyjnych. Ponadto na terenie stacji odbędzie się festyn utrzymany w klimacie country & western.

Od godziny 10:00 do 12:00 19 lipca będzie rozgrywana jazda na czas w kategorii VIP, a następnie od 12:00 wszystkie pozostałe kategorie.

W niedzielę (20 lipca) będzie można skorzystać z okazji i przejechać się rekreacyjnie drezynami.

W imieniu SBK wszystkich serdecznie zapraszam.

Zdroofka
Andrzej

p.s. nieco więcej szczegółów: www.drezyny.org

W razie pytań piszcie: sheriff2000@o2.pl
 

Kylogram

Znany użytkownik
Reakcje
1.509 33 3
#2
sheriff napisał(a):
Po długich bojach z władzami kolejowymi
I to jest dla mnie chore. Szlak i stacja i tak są nieużywane, więc nie potrzeba ich remontować, a w razie czego złomiarze zrobią swoje. Tymczasem "drezyniarze" nie dość, że dbają o wykorzystywaną część szlaku, to jeszcze napędzają gminie turystów. Stacja Jugowice "żyje", co również jest chyba jakimś straszakiem przed zakusami władz, albo złodziei, zlikwidowania wszystkiego na amen.
Byłem w 2006 roku w Jugowicach, ale fajne to drezynowanie! Nawet widziałem się w migawce w TV Wrocław :D
Udanej imprezy!