• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Przyszłość jest jasna, przyszłość to analog

gbbsoft

Aktywny użytkownik
Reakcje
11 0 0
#43
A którym systemie się nie da? :razz:

Jestem wstanie zrobić program na PC (może nawet fragment GbbKolejki), który by działał jak "LocoNet Gateway" dla dowolnego systemu, dla którego działa GbbKolejka (łacznie z przeniesieniem danych o loku z jednego systemu na drugi). Więc skoro ja jestem wstanie na PC, to pewnie odpowiednia osoba potrafi zrobić to na mikroprocesorze...
 

gbbsoft

Aktywny użytkownik
Reakcje
11 0 0
#47
Radek podkreślił, że ten Gateway jest potrzebny dopiero, gdy na spotkanie NA RAZ porusza się ponad 30 lokomotyw. Problem nie jest z obciążeniem boosterów, ale z tym, że centralka non-stop wysyła informacje o wszystkich obsługiwanych lokomotyw, co przy liczbie 30 powoduje widoczne opóźnienie w działaniu całości.
 
D

Dariusz

Gość
#48
Nie wiem jak jest w Polsce ale w USA od analogu sie powoli odchodzi. Rozmawialem tu z ludzmi i do analogu sa glownie przywiazane stare dziadki, dla ktorych DCC to po prostu czarna magi ale i wsrod tego towarzystwa jak ktos sprobowal raz DCC do analogu nie chce wracac. Wada DCC jest cena dekoderow. Pociagi na makietach ludzie puszczaja dlugie i sklady skladajace sie ze 120 wagonow i wiecej nie sa rzadkoscia bo tak jest w oryginale. Trzeba stosowac trakcje potrojna i wiecej.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
DCC 20
DCC 2
DCC 7
DCC 6
DCC 31

Podobne wątki