• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Przystanek Toruń listopad 2015 – 27-29 listopad

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#10
Paweł zapraszamy następnym razem. ;)
Miałem do Was przyjechać, ale wczoraj załatwiałem to czego nie mogłem w piątek bo czekałem na forumowego kolegę do 19-tej, a dziś małżonka zarządziła sprzątanie w piwnicy(syzyfowa praca) ale następnym razem chciałbym być, choć trochę się boję bo nocą jeździcie bez zakąski, a ja tak już nie mogę.:(
 

KrzysioRut

Moderator Grupy TMM
FREMO Polska
T M M
Reakcje
277 4 0
#12
Dziękuję wszystkim za wspólne spotkanie i wspólną zabawę.
W załączeniu fotka grupowa uczestników wykonana dziś rano.

2015-11_TMM_fotka_grupowa.JPG


Pozdrawiam,
KRZYSIEK
 
OP
OP
maciekk

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.346 10 0
#13
Jako organizator całego tego ,,zamieszania" chciałem podziękować kolegą którzy odpowiedzieli na moje zaproszenie ( w tym roku przyjęło je prawie 40 osób). Szczególne podziękowania dla klubu z Oświęcimia jesteście grupą naprawdę fajnych osób i robicie świetną robotę ! Szkoda ,że jest tak mało grup która robi tak wspaniałe prezentacje dla publiczności...:(, w której sama publiczność może brać udział. Super jeszcze raz wielkie brawa i szacunek z mojej strony!;)Wystawa z małej kameralnej ( była ona trzy lata temu ) rozwinęła się do naprawdę fajnej sporej imprezy. Nie mówię tu o makiecie bo mamy ograniczenia lokalowe, ale liczba chętnych uczestników z roku na rok jest coraz większa. Co mnie niezmiernie cieszy. :) Kilka tygodni wytężonej pracy organizacyjnej, pokonaniu wielu przeszkód różnej maści, ale warto gdy na koniec imprezy się usłyszy od uczestników na pewno wrócimy za rok ! ,,impreza ma niepowtarzalny klimat". Takie słowa wynagradzają wszystkie trudności i dodają powera do dalszej pracy ! :ROFL:

Jeszce raz dziękuje wszystkim uczestnikom ! Jeszcze jedne szczególne podziękowania należą się naszym zaprzyjaźnionym sklepom Świat Modeli Rybnik oraz Świat Modeli Kotebi dzięki że byliście ! ;)

Pozdrawiam
Maciek
DSC_4771.JPG
 

JanuszJ

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
T M M
Reakcje
218 7 0
#14
No to teraz mała relacja :

IMG_20151127_162359.jpg

Montaż

IMG_20151127_163924.jpg


IMG_20151127_163943_3CS.jpg

W nastawni w Pile dach wywiało ...

IMGP7605.JPG

Jakby tu ten tort rozsądnie wykorzystać ...

IMGP7607.JPG

Moduł specjalny :)

IMGP7609.JPG


IMGP7615.JPG

Manewry na Błoniach

IMGP7619.JPG

IMGP7620.JPG

Na kolejowym szlaku ...

IMGP7622.JPG


IMGP7624.JPG

Nie tylko PKP ...
 

hobbysta43

Znany użytkownik
OKMK Piętrusek
Reakcje
7 0 0
#17
Po bezpiecznym powrocie do Oświęcimia chciałbym w imieniu Oświęcimskiego Klubu Modelarzy Kolejowych Piętrusek podziękować kolegom z Torunia za zaproszenie na wystawę. Mile, aktywnie, wesoło:) spędziliśmy u Was czas. Kameralna i fajna impreza w bardzo ciekawym miejscu bardzo nam się podobała.Choć nie było za dużo czasu na zwiedzanie miasta, ale to co zobaczyliśmy także się podobało. Macie chłopaki bardzo fajne "lokum" do organizacji takich spotkań kolejarskich.
Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy.(y) Jak zdrowie pozwoli to do zobaczenia za rok lub wcześniej na innych wystawach kolejarskich.Słowa uznania dla Macieja - organizatora(y)
Kilka wspólnych fotek.
 

Załączniki

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#19
A co to za splot torów? Czy coś takiego występuje w naturze? A może ma to udawać splot torów o różnej szerokości, np. 1435 i 1520 mm? Ale 1520 mm w Pile?

IMGP7629.JPG
 

nohab

Znany użytkownik
Reakcje
540 115 2
#20
A co to za splot torów? Czy coś takiego występuje w naturze? A może ma to udawać splot torów o różnej szerokości, np. 1435 i 1520 mm? Ale 1520 mm w Pile?
Odp.1 1435 i 1520
Odp.2 W naturze, na terminalach występują obok siebie.
Odp.3 Musi udawać. Realizm zostawiam ortodoksom, mi wystarczy dobra zabawa.
Odp.4 Terminala, czy też bazy w Pile nie ma.
 

Podobne wątki