• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Przystanek osobowy Piaski

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.347 10 0
#1
W końcu się odważyłem założyć swój wątek gdzie będę pokazywał jak posuwa się praca przy moim przystanku osobowym Piaski. Z góry przepraszam za jakość zdjęć . Proszę o opinie i porady. A i to dopiero początek...
 

Załączniki

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
#2
Scenki super, a już zwłaszcza .... nie, nie ta, o której myślicie, ja mówię o tym praniu na sznurku. :D
Szkoda, że fotki takie małe...
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
#5
Super klimacik, bardzo mi się podoba, ale mam ogromne wrażenie, że to pranie na sznurku jest cholernie duże w porównaniu do figurki przy studni.
 

Marcin Kempa

Znany użytkownik
Reakcje
157 1 0
#6
Chłopie daj już spokój. W każdym wątku masz jakieś Ale. Napawaj się klimatem a nie szukaj dziury w całym. Pewne rzeczy muszą być umowne żeby cieszyły oko. Ech szkoda gadać.
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
#7
marcin_kempa napisał(a):
Chłopie daj już spokój. W każdym wątku masz jakieś Ale. Napawaj się klimatem a nie szukaj dziury w całym. Pewne rzeczy muszą być umowne żeby cieszyły oko. Ech szkoda gadać.
Sam sobie daj już spokój, Maciek prosił o opinie to ją wyraziłem, tym bardziej, że chłopak ma potencjał. W każdym?-poproszę te wątki na PW. Może jakiś zaniedbuję :LOL:
''Pewne rzeczy muszą być umowne żeby cieszyły oko.''- tak, jak ktoś ma kłopoty ze wzrokiem :p *
*-akurat ta złośliwa uwaga nie tyczy się Maćka, bo nosi okulary, tylko tak ogólnie.
Maciek, reasumując zapowiada się fajnie, zapewne będzie to część składowa TMM.?
 
Reakcje
0 0 0
#9
...skoro zdaniem co niektórych koszule są za wielkie, to zaraz ktoś palnie, że i guziki nie trzymają skali... ehhh chłopcy, dajta sobie na wstrzymanie...
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
#10
A ja myślę, że jest to skrót perspektywiczny, spowodowany użyciem szerokokątnego obiektywu. Zwróćcie uwagę, że najbliższy słup wydaje się prawie dwa razy wyższy niż ten najdalej.
 

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#11
Ja pierdziu,zaraz dojdzie do pyskówki. Co nie którzy tu nie rozumieją, po to jest to forum, żeby każdy wyraził swoją opinię ,swoje za i przeciw.Tak eliminuje się pewne błędy,niedociągnięcia, dzięki tym komentarzom (pomijając złośliwe) dochodzimy do ciekawszych efektów naszej pracy.
Tyle tylko że tu od pewnego momentu,zauważyłem że zamiast pomóc, jeden drugiego chce zdzielić poniżej pasa, jeden mądrzejszy przez drugiego. Chłopy,sfolgujcie!!!
 
OP
OP
maciekk

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.347 10 0
#12
Ja nie rozumiem całej dyskusji prosiłem o opinie Zbyszek ją wyraził i jestem mu za to wdzięczny. Co do samego prania i modułów to myślę że pranie wyszło takie przeskalowane tylko na zdjęciu bo w rzeczywistości wygląda dobrze. Moduły można już było zobaczyć na ostatniej wystawie w Toruniu. W środę postaram się wrzucić jakieś fotki z postępu prac. A teraz filmik na którym można zobaczyć moje moduły i nie tylko moja ale na pierwszym planie widać przystanek.

http://www.youtube.com/watch?v=9TvE50w0zTM
 

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#16
:D MACIEKK, we wloszech przerwa (sjesta) jest od 12.30 do 15.00. Nie przekrocz limitu sjesty !. Powodzenia i dalszych superanckich klimacikow.
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
#17
Maciek, ten przejazd polny prezentuje się super :!: Takie pomorskie klimaciki z okolic Łysomic mi się przypominają ;) Jeszcze kilka krzaczków.
 

Podobne wątki