• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Przygody Kilkujadka na targach w Poznaniu

OP
OP
K
Reakcje
0 0 0
#21
Jak napisałem na początku - wieczorem zostawiłem wizytówkę po to żeby rano nie było scen o kilka minut. To jest normalna procedura przy takim parkowaniu. Nie mów, że nikt nie zna numeru do Gemola który jak wiesz koordynował całą grupę TT. Auto zostało przestawione - ok. Ale żeby niszczyć oponę i kraść wycieraczkę to już jest prawo buszu...
 

hugwa

Moderator
Zespół forum
Reakcje
371 26 4
#22
Kilkujadek napisał(a):
wieczorem zostawiłem wizytówkę
Kartka. W widocznym miejscu - jak komus oczy zajdą bielmem to nie widzi wizytówki.
Kilkujadek napisał(a):
żeby rano nie było scen o kilka minut
A skoro nie było scen, to se pojechałem, ale jakos tak wyszło że nie ostatni...
Kilkujadek napisał(a):
Nie mów, że nikt nie zna numeru do Gemola który jak wiesz koordynował całą grupę TT
A po czym można poznać że to auto kogoś od TT?
Nasze samochody mają nalepki :)
Kilkujadek napisał(a):
Auto zostało przestawione - ok
Na skręconych kołach, pierwszym biegu i z zaciągniętym ręcznym.
Kilkujadek napisał(a):
żeby niszczyć oponę i kraść wycieraczkę to już jest prawo buszu...
Tylko z tym się zgodzę. Komuś puściły nerwy.
 

martinezo

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#25
O to chodziło ;)
Niechaj sobie Panowie teraz na luziku pozaza wątkiem targów wyjaśniają niuansiki kto komu które koło i kto wie że "Na skręconych kołach, pierwszym biegu i z zaciągniętym ręcznym"...
Bez andaluzji :idea:
 
#26
Kilkujadek napisał(a):
Ad.2 – nie stosuj wobec mnie miary dla kreatur.
W nocy z piątku na sobotę stawialiśmy samochody "na styk".

1) W środku leżała moja wizytówka która prawdopodobnie spadła na skutek potrząsania samochodem.

BZDURA
2) Mamy takie czasy, że prawie każdy ma tel. kom. więc ustalenie właściciela samochodu zajmuje kilka minut.
MAMY TEŻ TAKIE CZASY ŻE JAK ZASTAWIASZ AUTO KOMUŚ I WYWOZISZ d*** NA TARGI TO ZNACZY ŻE MASZ W D TEGO KTO STOI PRZED TOBĄ
3) Ja też wiem dla czego ale nie rozumiem zwykłego sku...stwa ponieważ delikwetnt
zaparkował dokładnie tak samo blokując samochód przed nim.
PRZEDE MNĄ STAŁ KTOŚ KTO MNIE ZNA I WYJEŻDŻALIŚMY RAZEM PALANCIE
4) Wniosek jest jeden – trzymać się z dala od debili którzy nie potrafią
normalnie funkcjonować w cywilizowanym społeczeństwie.
ZAMIERZAM CIE OMIJAĆ
Piszesz bzdury, które pokazują jakim jesteś bezmyślnym kierowcą, zaparkowałeś za moim autem, na ręcznym i biegu jak przygłup, żadnej wizytówki nie znalazłem. Wywiozłeś beztrosko d*** na targi uniemożliwiając mi wyjazd po ludzi na dworzec. Przepytałem wszystkich pokój po pokoju w internacie o właściciela Fabii. Ponieważ nie było cię już potraktowałem twoje auto liną na środek żebyś baranie czegoś się nauczył. Nie wiem komu puściły potem nerwy i potraktował ci opony to nie moja zasługa ale zapewniam cie że gdybym wiedział że zamiast przepraszam napiszesz takie cuś to wywalił bym ci to autko na bok i nasikał. Narobiłeś swoim bezmyślnym zachowaniem kłopotów ludziom więc ciesz się że tylko tak to się skończyło. Eot
 

hugwa

Moderator
Zespół forum
Reakcje
371 26 4
#30
martinezo napisał(a):
Zvolakus się przesiadł do hamerykana ?? :???:
Ychy. Raczej tymczasowo ;-) Pewnie zamieni pięcioramienną gwiazdkę na przyzwoitą, trzyramienną.
Myslałem że pytasz o to co było na drugim końcu liny - tyż hameryka, panie.
 

Szymon

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#31
O matko, w naszym narodzie jak nie bedzie jakiejs klotni i balaganu to sie tradycji zadosc nie stanie.

Myslalem ze modelarstwo uspakaja a tu jeden do drugiego z zyla na czole wyskakuje hehe.

Swoja droga to z rok temu wypchnalem jakis samochodzik z mojego podjazdu do garazu no ale on mi wjechal na moj przeze mnie wybetonowany podjazd zatrzymal sie metr od bramy wjazdowej na posesje, i to nie byl pierwszy raz bo sam mu kartke zostawialem - przyjezdza na solarium chyba obok.

Na szczescie bez swiadkow bo szkody mial spore i zostal na srodku ulicy.

Ale specjalnie ukrasc wycieraczki to nie rozumiem wogle.
 

martinezo

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#36
hugwa napisał(a):
Ychy. Raczej tymczasowo ;-) Pewnie zamieni pięcioramienną gwiazdkę na przyzwoitą, trzyramienną.
Myslałem że pytasz o to co było na drugim końcu liny - tyż hameryka, panie.
VW by się obraził na "cieśkie vw" na haku :grin:

PS - "IGNORUJ" jest za blisko "CYTUJ"
 

Szymon

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#38
Straz Miejska nic nie zrobi i to nie wazne czy na wew. parkingu czy na wjezdzie od ulicy do garazu. Juz to przerabialem nie raz. Przyjezdzaja po 1,5h (kto na nich bedzie czekal?) i wsadzaja za wycieraczke mandat za 50pln, w moim miescie oswiadczyli mi ze blokady zakladaja tylko w centrum przy parkomatach oraz przy tarasowaniu urzedow publicznych i szpitali.

A lawety sa tylko dwie na cale miasto i sie ich nie uzywa bo trzeba czekac na lawete 3-4 godziny.

Jak im wygarnalem co sadze o nich to malo sam nie dostalem mandatu, przez krotkofalowke mnie straszyli ze mam sie nie ruszac bo wzywaja policje.

Ogolnie SM to taka polska paranoja, kosztuje i jest ale nie wiadomo po co.