• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

PRZYDATNE DLA...

OP
OP
mattia

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#3
Dzieki Daniel , mysle ze każdy z nas znajdzie cos dla siebie , i to nie zaleznie od stopnia zaawansowania i praktyki w modelarstwie .;)
 

zdeniu

Znany użytkownik
Reakcje
430 13 17
#10
ostatnio jadąc z pasażerką dowiedziałem się z jej opowiadań o tanim podróżowaniu po Polsce
ja o tym nie wiedziałem, może znacie i może się przydać komuś

http://www.blablacar.pl/
ps
nie wiedziałem w sumie gdzie to wrzucić :)
temat znam i nawet przetestowałem
jadąc na ostatnie targi Hobby do Poznania swoim autem koszt paliwa wyszedłby mnie ~ 260zł
dzięki blablacar podróż wyszła mnie praktycznie za darmo

tak więc polecam
[DOUBLEPOST=1419512518][/DOUBLEPOST]
Tiaa... fajne, to taki autostop. Tylko co z ubezpieczeniem pasazera?
wydaje mi się że każdy kupując OC ma również NNW
przynajmniej ie wyobrażam sobie aby nie mieć NNW skoro jeździ ze mną rodzina
 

Marek Bydgoszcz

Aktywny użytkownik
Reakcje
23 1 0
#13
Chodzi o współwłasność majątkową, nie wiem czemu, ale firmy ubezpieczeniowe w razie roszczeń tym się podpierają. NNW ma z założenia pokrywać koszty leczenia na skutek j.w, czyli współmałżonek miałby żądać od ciebie odszkodowania na skutek wypadku popełnionego przez Ciebie na drodze roszczeń? Wiem, że to bzdura, bo podobno dzieci to nie dotyczy i innych bliskich też, ale co kraj to obyczaj. Parę latek temu był o tym nawet reportaż w TV, może coś cię juz zmieniło :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Linki 1
Linki 0
Linki 8
Linki 0
Linki 3

Podobne wątki