• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Przy Żubrze o Żubrach - nadchodzi Żubr A-80 z AutoLokoMotiv

TLLK

Aktywny użytkownik
Reakcje
235 7 2
#86
A ja półprzezroczystą skrzynkę na tentegesy z Castoramy. Ale muszę się nieźle lakieru nawąchać, żeby z niej móc sensownie korzystać.
Otwory na paluchy zalepione szarą taśmą...
 

TLLK

Aktywny użytkownik
Reakcje
235 7 2
#88
Nie ma! Mavericku!

Jest biało czerwona, tę dedykuję dzisiejszej rocznicy Niepodległej (jak zwykle nie zdążyłem na czas).

Jest za to ekskluzywny bourbon - ivory!
Pierwszy model pomalowany przeze mnie z użyciem utwardzacza do farby acryl samochodowy.
Pigment ekstra tylko to pitolenie się z proporcjami aptekarskimi. No i pierwsza strzykawka do kosza.
 

TLLK

Aktywny użytkownik
Reakcje
235 7 2
#93
W Żubrze od TOLO rura wydechowa to ... rura. Wyginana igła lekarska 0,8mm.
Oczywiście tam, gdzie ma to sens czyli od tłumika. Od silnika do tłumika to drucik.
A na zdjęciu patynowane tłumiki. Silver to Gunze H plus nacieranie i namizianie.
Jeszcze tylko suchy pigmencik.
Nie powstanie ich wiele.


ZUBR TOLO tłumiki patyna weathering.jpg

Wracam do Rosomaków!
Wasz
 

TLLK

Aktywny użytkownik
Reakcje
235 7 2
#94
Jeszcze fotki z Poznania.

Zubr A80 Warszawa TOLOLOKO 1.jpg Zubr A80 TOLO.jpg

Co robię? Wklejam szybki do świateł przednich Rosomaków.
Skompletowałem lusterka.
Połączyłem 120 opon ze 120 felgami. Malowane obustronnie i bez lipy. Zaraz: do ilu to sztuk...?

Pozdrawiam i życzę udanego weekendu!
wasz
 

daromaro

Znany użytkownik
Reakcje
1.245 103 84
#97
Normalna fachowa praca (y)(y)(y)(y). A co chciales raz na odpieprz? Czasami trzeba i trzy razy - cienko oczywiscie (kolor) Bo podklad powinien byc polozony wczesniej - tez czasami w dwoch cienkich warstwach. Czyli wychodzi, ze czasami to i 5 warstw trzeba polozyc. Jakbys kupil sobie A2P3, inhalacja nie byla by potrzebna - chyba, ze lubisz ;)
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Ze świata modeli pojazdów ciężarowych i autobusów 46

Podobne wątki