• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Przewóz ściętych drzew w PRL

wujcik

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
Ładna Skoda.Waloryzacja w wykonaniu Irokeza bardzo dobra.Podejrzewam że nie dało się oddzielić oszklenia od kabiny a nie dysponowaliście inną,dlatego pozostał błąd fabryczny i to nieco przeszkadza,ale ogólnie super model.Hauler też robi swoje.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
Owszem jest grubo, ale to nie błąd, tylko technika wykonania tej szyby w latach kiedy ten model powstawał.Nie ruszam zarówno w swoich modelach tego jak i tych robionych dal kogoś.Zwyczajnie uważam że nie da się zrobić tych szyb w dobry sposób z materiałów zastępczych.Gdyby były proste to tak, ale ponieważ są zaokrąglone to wolę zostawić nieco grubsze oryginalne.
 

wujcik

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
Jest to błąd producenta modelu,tak jak napisałem,ale da się go przecież łatwo usunąć poprzez zebranie warstwy plastiku z wymontowanego oszklenia o ile oczywiście da się to zrobić w danym modelu Skody.W jednym da się bez problemu a w drugim połamiemy kabinę a szybki i tak pozostaną na swoim miejscu.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
Jak dla mnie gra niewarta świeczki.Dopasowanie tej szyby potem do krzywizny dachu moim zdaniem nie przyniesie dobrego efektu a sama w sobie ta szyba jest tak gruba że niewiele ten zabieg poprawi wygląd.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Jak dla mnie gra niewarta świeczki.Dopasowanie tej szyby potem do krzywizny dachu moim zdaniem nie przyniesie dobrego efektu a sama w sobie ta szyba jest tak gruba że niewiele ten zabieg poprawi wygląd.
Poprawi i to sporo. Jest z tym dużo roboty i być może masz rację mówiąc, że gra niewarta świeczki. Tonito kiedyś pokazywał jak to zrobić i jemu wyszło to bardzo dobrze.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Pojazdy ciężarowe i autobusy 3

Podobne wątki