• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Przewóz ściętych drzew w PRL

OP
OP
Bronco_Billy

Bronco_Billy

Znany użytkownik
Reakcje
1.254 18 1
#81
Skodzianka z nowym ładunkiem. Ciekawe czy w realu byłaby w stanie z tym ujechać :ROFL:

Z czego by tu zrobić ładunki świerków na Kraza i Urala? Długie, proste, z malejącą średnicą... ?

Skoda-7.jpg

Skoda-6.jpg
Skoda-5.jpg
 
OP
OP
Bronco_Billy

Bronco_Billy

Znany użytkownik
Reakcje
1.254 18 1
#90
Przymiarka ładunku na Urala... Moze to jest właściwy kierunek? Hmm... To juz troche blizej świerka, choć i tak daleko

Ural6.jpg

Ural7.jpg
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#96
Ural lepiej sięp rezentuje niż Skoda. Skody to chyba nie widziałem w takim zestawieniu. Natomiast kłody drzewa na Skodzie wyglądają elgancko. Ładunek na obu modelach lepszy od tym plastikowych. Może by jakiś łańcuch dorzucić ?
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
#97
to ja wiem - ale jak to zrobić i się nie narobić?
Spróbuj może metody, którą stosuję przy swoich drzewkach na makietę. Patyki lekko zwężajace się jak w oryginale posmaruj bardzo rzadkim wikolem, na to metodą wklepywania drobniutkie trocinki. Następnie wash zielono-brudnoczarny dla drzew liściastych, bardziej brązowawy dla iglastych, czy nawet jakieś fanaberie z brzozą.
 
OP
OP
Bronco_Billy

Bronco_Billy

Znany użytkownik
Reakcje
1.254 18 1
#99
W sumie Kolosik z ładunkiem sosen ciętych "na kiełbasę" tez się prezentuje całkiem całkiem ... Prędzej na emę przejdę niz te wozy załaduję chyba :(
proszę nie komentować jakości wystrugania tatry :)

tatra kolos1.jpg
tatra kolos2.jpg
tatra kolos4.jpg
tatra kolos5.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Pojazdy ciężarowe i autobusy 3

Podobne wątki