• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Przewóz ściętych drzew w PRL

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
#41
Wyrwij tego chwasta co zawsze kabine na fotce zasłania.:D
U południowych sąsiadów wcale bym się nie zdziwił, chociaż nie jest to najlepsze auto do lasu.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#44
Bardzo ciekawie wyglądają te Twoje dłużycowe pojazdy. Zaciekawiła mnie Ifa, bo bardzo fajnie z tym drewnem wygląda. Poza tym fajnie, że kombinujesz z pojazdami. Własna twórczość cieszy najbardziej. Tak trzymaj.
36_2_25.gif
 

wujcik

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#45
Skoda występowała jako dłużyca w wersji 4x4 z dźwigiem załadunkowym składanym nad kabiną,widywałem taką w latach 90 tych na południu Polski,wprawdzie to już nie PRL,ale występowała.
 
OP
OP
Bronco_Billy

Bronco_Billy

Znany użytkownik
Reakcje
1.253 18 1
#51
Tatra 815 ze zdjęć wichury3 jest super. Odchylana kabina, atrapa silnika itd. Zazdraszczam :) Tatra 138 tez super, ja mam z kolei z czerwoną i granatową kabiną. Gdy kiedyś (oby) nabiorę ogłady w obcowaniu z tymi liliputami, to dostaną detale i przestaną się błyszczeć w tych ledach jak psu ....

tatra1.jpg
 
J

Jurek ST44

Gość
#52
Tatra 815 ze zdjęć wichury3 jest super. Odchylana kabina, atrapa silnika itd. Zazdraszczam :) Tatra 138 tez super, ja mam z kolei z czerwoną i granatową kabiną. Gdy kiedyś (oby) nabiorę ogłady w obcowaniu z tymi liliputami, to dostaną detale i przestaną się błyszczeć w tych ledach jak psu ....

Zobacz załącznik 95492
az sie mordeczka sama usmiecha :Djeszcze zeby miec takie bale jak ma ifa ,tak z pol kilo na wszystkie modele , hmmmm. ..... rozmazylem sie .
 
OP
OP
Bronco_Billy

Bronco_Billy

Znany użytkownik
Reakcje
1.253 18 1
#55
U mnie dziś na 30 cm posiadanego asfaltu zrobił się mały korek - jakiś Rumun jeździ wte i we wte i co chwila zamykają przejazd ... Na dokładkę GAZ i Tatra popierdzieliły drogę i wracają w celu dokonania nawrotu. Ale robota jakoś tam idzie do przodu ...

fatamorgana1.jpg
 
OP
OP
Bronco_Billy

Bronco_Billy

Znany użytkownik
Reakcje
1.253 18 1
#58
Fajna kolekcja modeli. Teraz czas powiększyć kolekcje o bardziej współczesne modele, może jakis Star, Jelcz....
A to Star i Jelcz są współcześniejsze względem tych na fotce?:) Jelcza dłuzycowego nigdy nie uświadczyłem, a Star 266 niedługo ma się ukazać w wydaniu starej/nowej firmy, więc trza poczekać...

Skodziance należy się osobna sesja z mojego fotoradaru ;) Powiedzmy że z tym radarem "antycypowałem", jak to mawiał Bareja w Zmiennikach. W każdym razie temat na czasie :) Naczepa dłuzycowa jest od Ify, gdyz ta od skodzianki jest za długa na te drewienka ....

Skoda-1.jpg


Skoda-2.jpg


Skoda-3.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Pojazdy ciężarowe i autobusy 3

Podobne wątki