• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Przemekk - Moja kolekcja

Przemekk

Aktywny użytkownik
MSMK
Reakcje
423 0 0
#1
Skoro gablotka do prezentacji taboru została ukończona postanowiłem zrobić małą sesję zdjęciową moim skromnym zbiorom. Pożyczyłem apart od żony i to był chyba bardzo dobry pomysł, żałuję, że wcześniej na to nie wpadłem. Miłego odbioru :)
 

Załączniki

OP
OP
Przemekk

Przemekk

Aktywny użytkownik
MSMK
Reakcje
423 0 0
#2
Oddzielnie wagony towarowe. Wiem, że chłodnia od ROCO mocno fikcyjna, ale chciałem ją pokazać, bo pierwszy raz podjąłem się patynowania. Ładunek do węglarek też pewnie ociera się o przeskalowanie, ale podobno kęsy też się wydobywa, więc jakoś tam się broni ;)
 

Załączniki

OP
OP
Przemekk

Przemekk

Aktywny użytkownik
MSMK
Reakcje
423 0 0
#4
Dzisiaj dla odmiany prezentacja kolejowa. Jeden z dwóch posiadanych przeze mnie 120A oraz ładunki które zrobiłem na wagony towarowe DB. Szkoda tylko, że ładunek desek wyszedł na zdjęciach tak przeciętnie, ale za to światło było naprawdę ładne ;)
 

Załączniki

Podobne wątki