• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Przelaczniki dotykowe na pulpit

Cobrix

Aktywny użytkownik
NAMR
Reakcje
93 1 0
#1
Nowinka, ktora wypatrzylem za wielka woda. Temat raczej dla osob z grubym portflem ;-) ale rozwiazanie eleganckie.

Przelaczniki dotykowe - z jedna dioda (dwukolorowa), z dwoma diodami, chwilowe. Fajne do wizualizacji przebiegow na pulpicie. Wystarczy wydrukowac schemat swojego ukladu torow a pod spodem zamontowac te gadzety.
Podejscie amerykanskie wiec do kupienia w sklepie jest wszystko co potrzebne do zlozenia takich pulpitow bez zbednego nakladu sil - lacznie z przedluzkami kabli.

http://www.berretthill.com/controls/the-parts/touch-controls.html

panel1b_med.jpg



tt-black_med.jpg
tt-grey_med.jpg
 

jpyt

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#3
Kolego Cobrix.
Nie wiem czy aż z tak grubym portfelem.
Wysłałem do nich zapytanie, aby skompletowali mi wszystko czego potrzebuję do 8 rozjazdów.

Cena to 200 USD, a więc 800 zeta, co daje 100 zeta na rozjazd.
Z napędami ( serwa) uchwytami podmakietowymi, sterownikiem, kablami, no i tymi super przełącznikami dotykowymi. Cały kompletny system.

Jakby wywalić kable, uchwyty i to samemu robić to ok 160-180 USD.
A jakby u nas w sklepach RC serwa kupić to jeszczectaniej.