• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Przedsiębiorstwo robót inżynieryjnych i drogowych

herbi

Znany użytkownik
Reakcje
2.072 2 0
Koparki z Kibri super.
Powiedz czy Atlas składałeś czy kupiłeś złożony??
Jak sam składałeś to czy ma on możliwość złożenia normalnego podwozia bez szynowego??
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
Po przejrzeniu całego twojego tematu stwierdzam że posiadasz chyba największą kolekcję aut budowlanych a szczególnie pługów .. i te twoje koparki ,spychacze i tym podobne ,świetne ..(y)(y)(y)
 
OP
OP
Marek P

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
Cześć.
Dziękuję za Waszą obecność w temacie.
Dzisiejsza prezentacja pod tytułem "Żeby tylko nie dać się zaskoczyć".:)
Chcę Wam zobrazować jak u mnie wyglądają przygotowania do nadchodzącej zimy.
_DSC0026.JPG

_DSC0027.JPG

_DSC0028.JPG

_DSC0029.JPG
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Mi za to najbardziej podoba sie Tatra i Atego. Scania też jest świetna, ale moim zdaniem chromy zabierają jej dużo "bojowego" wyglądu, jaki powinien mieć taki pojazd. :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
Fajnie to wygląda, ale jeszcze nie widziałem takiej zimy, która nie zaskoczyła by naszych drogowców, więc pewnie i ta nadejdzie tak, że zaskoczy wszystkich.:podstepny:
 

herbi

Znany użytkownik
Reakcje
2.072 2 0
Scania czerwona pierwsza klasa. Tylko lampy na pługu przerób. Mercedes żółty też mi przypadł do gustu. Fajnie te lampy wyglądają na kabinie. :)
 
OP
OP
Marek P

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
Dzień dobry.
Po 8 latach ciszy, spowodowanej różnymi względami, wracam do tematu.
Powiększam park maszynowy o Bożonarodzeniowe podarki.
Cóż mogę powiedzieć, akurat taka frezarka była najłatwiej dostępna, a jednocześnie w korzystnej kolorystyce. Natomiast przerósł mnie jej gabaryt, to Volvo jednak zbyt delikatne do takiego kolosa więc będę polował na ciągnik 6x4.
IMG_20221225_211604.jpg
IMG_20221225_211538.jpg

Pozdrawiam wszystkich