• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Przedsiębiorstwo robót inżynieryjnych i drogowych

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
#61
Fajne te pługi i pługo-solarki . Zdecydowanie najbardziej z pokazanych modeli spodobały mi się volvo w niskiej kabinie i ten kolosalny 4-osiowiec . Przed takim to zima ze strachu spierniczy .
 
OP
OP
Marek P

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#62
Dziś czas na kolejną prezentację pojazdów odśnieżnych. Dzięki, że zaglądacie.:)
Czteroosiowe pługopiaskarki mocarnie wyglądają w porównaniu z lekkimi pojazdami które tylko drapią śnieg po wierzchu. Duża masa w połączeniu z odpowiednią prędkością daje bardzo dobre rezultaty i dużo łatwiej jest utrzymać drogę przejezdną.
Pierwsza Scania 112
_DSC0014.JPG

_DSC0015.JPG

Mercedes
_DSC0016.JPG

Steyr
_DSC0017.JPG

Cała drużyna
_DSC0018.JPG
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#65
Widzę,że sprzęt zabrany jest chyba z Wrocławia bo tutaj wiosna.
Tak poważnie uzbierałeś świetną kolekcję (y)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
#66
Kolejna fajna prezentacja . Trzeba przyznać że konkretna ekipa się uzbierała do zimowego utrzymania dróg . Ciekawe co tam jeszcze ujrzymy w tm temacie ?
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.844 386 20
#67
Fajnie wyglądają na grupowej fotce. Najbardziej podoba mi się Steryr.
 
OP
OP
Marek P

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#68
Witam, miło mi obserwować jak temat wraca do życia dzięki Waszemu zainteresowaniu.:)
Dziś kolejna prezentacja odnośnie zimowego utrzymania.
Zacznę Steyr-em
_DSC0019.JPG

Man TGM
_DSC0020.JPG

_DSC0021.JPG

Tatra walcząca z obfitym nawałem śniegu gdzieś na Lubelszczyźnie
_DSC0022.JPG

_DSC0023.JPG

Tym razem udało się zaprezentować wszystkie pojazdy przygotowane do akcji Zima sezonu 2013/14.
Udział w akcji bierze 13 samochodów, wyszczególniając są to: 4 samochody wyposażone w pługi czołowe,7 samochodów wyposażonych w pługi czołowe oraz piaskarko-solarki oraz 2 samochody z pługami czołowymi i bocznymi jak również piaskarko-solarki.
Zdjęcia całej brygady
_DSC0024.JPG

_DSC0026.JPG

_DSC0027.JPG

_DSC0028.JPG
_DSC0029.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.844 386 20
#69
Steyr jest piękny i najbardziej mi się podoba. Na drugim miejscu Tatra. A patrząc na fotki rodzinne, to Tobie zima nie straszna. Odśnieżysz wszystko w okolicy. Piękna podkolekcja odśnieżarek. Tylko pozazdrościć. (y)
 

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#71
Kolekcja sprzętu robi wrażenie, z tyloma pojazdami zima nie jest w stanie Cię zaskoczyć.
Najbardziej podoba mi się Steyr .(y)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.332 108 2
#72
Fajne grupowe fotki i tak żeby się przyczepić Twój cień zasłania światło , warto o cieniu pamiętać przy foceniu.;)
 
OP
OP
Marek P

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#76
Cześć.
Po dłuższej pauzie odświeżam temat. Dziękuje za miłe słowa.:)
W poprzedniej prezentacji zima, teraz jesień i już niebawem przygotowania do tej nadchodzącej. Tymczasem kilka zdjęć z nowego placu budowy jakiejś tam bliżej nieocenionej drogi.:)
Pierwszy zestaw Wikinga Man TGA 410 z naczepą wywrotką
_DSC0029.JPG

Tatra 815 z jednostronnie wywracaną skrzynią
_DSC0030.JPG

Man TGM betoniarka od Herpy
_DSC0031.JPG

Lekko pobrudzona Tatra w rzadko spotykanym białym kolorze, podwozie Igra zabudowa Kibri
_DSC0032.JPG

Ładowarka Zettelmeyer Kibri
_DSC0033.JPG

Koparka kołowa Liebherr 922
_DSC0034.JPG

Man TGA
_DSC0035.JPG

Koparko-ładowarka JCB 3CX, jakże często spotykana na placach budowy, natomiast towar deficytowy w skali HO. Moim zdaniem najlepsza tego typu maszyna w skali, tuż przed Volvem
_DSC0036.JPG

VW T4 w wersji osobowej
_DSC0037.JPG

Kilka fotek na podgląd całej budowy
_DSC0038.JPG

_DSC0039.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.844 386 20
#77
Fajnie to wygląda. Modele bardzo ciekawie się prezentują w trakcie pracy. Gratuluję pomysłu.