• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

PRZECHOWYWANIE TABORU

zdeniu

Znany użytkownik
Reakcje
430 13 17
#21
bizon56 wydaje mi się że nie ma szansy na "wyżłobienie" w spodzie dwóch równoległych linii pod koła modelu a to z tego względu że nie jest to tuba z płaską podstawą tylko okrągła rura
rozstaw kół jest mniejszy od szerokości taboru i nawet gdyby było takowe wyżłobienie to pewnie i tak koła by nie weszły w nie opierając się wcześniej swoimi bokami o rurę
 
Reakcje
3 0 0
#26
Napisz czy jest szansa aby wyciąć bądź precyzyjnie wyżłobić w spodzie tej rury od środka 2 równoległe linie
Nie mam pojęcia. Dla mnie łatwiejsze było wklejenie torowiska. Jak wyżłobisz linie to co w nie kleisz żeby doprowadzić napięcie? Poza tym pchanie łapy i rzeźbienie na odcinku metra czy dłuższym to (delikatnie mówiąc) głupota. A jak mam komuś zapłacić za rzeźbienie kolejne dwie stówy to już wolę kupić TrainSafe ;)
Te które widać na zdjęciach były cięte ręcznie (stąd ciemne ślady na krawędziach), potem ciąłem ukośnicą z drobnymi zębami - jest lepiej (i szybciej).
Ja rury kupuję teraz u zaprzyjaźnionej firmy reklamowej, raz naciąłem się na przesyłce - rury przyszły porysowane.
A dekielki zamówię jak będę miał trochę wakującej gotówki.
 

Podobne wątki