• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Proszę bez śmichów :-)

OP
OP
D
Fajna ta lutownica , ale chyba na razie zostanę przy kupowaniu diód już z kabelkami.
Małe przymiarki do oświetlenia auta
IMG_20190516_204624.jpg

O czystość torów trzeba dbać :p
IMG_20190516_214602.jpg

Ostatnio edytowane:

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Jak oświetlasz samochody to musisz pomalować od wewnątrz karoserię nad diodami czarną farbą, bo prześwituje przez plastik. Poza tym musisz osłonić diody od dołu, bo świecą spod zderzaka.

Astro

Znany użytkownik
Ło Jeeezzuuu... Następny... Jeden z miśkami i kaczusiami wyskakuje, drugi z lego... Ja chyba zaangażuję rodzinkę Pepy ;)
Maciek ma rację. Najlepszy efekt daje czarny mat. A najlepszy czarny od spodu, a od wierzchu podkład i kolor, na to lakier satynowy i trochę brudu... :D
Pokombinował bym jeszcze z rezystorami bo dość jasno wali po oczach, chyba, że to tylko wina aparatu... Zerknij no na mojego zetora, światło niby jest, a nie dominuje, przy tym w realu wygląda super.
Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zwaloryzowania i oświetlenia moich budowlanych dostawczaków i chyba przez ciebie zamiar zamienię w czyn ;)

OP
OP
D

DemoneQ

Użytkownik
Ło Jeeezzuuu... Następny... Jeden z miśkami i kaczusiami wyskakuje, drugi z lego... Ja chyba zaangażuję rodzinkę Pepy ;)
Poprosze o linki :p
Ło jeeeesuuuuu dużo tych czarnych , matów, patyn , podkładów, satyn i brudu :p
Hmmmm zaciemniłem pokój i może dlatego tak wali po oczach. Zetor rewelacja , kurde życia mi zbraknie aby sie tak nauczyć. Fajnie że coś się ruszy dzięki mnie .