• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

EKA-model - konwersje modeli taboru

OP
OP
Uriel

Uriel

Znany użytkownik
Reakcje
17 0 0
#61
To będą takie, jak na załączonej fotce po lewej, czy po prawej stronie (czy może jeszcze inne)?
Bardziej te po lewej, a uściślając: "rzadko żebrowane", bez wzmocnień pod drzwiami.


Ponieważ polityka Roco jest taka, a nie inna - więc ciężko kupić w ostatnim czasie jakiekolwiek węglarki, nadające się do konwersji. W związku z tym w najbliższym czasie wypuścimy węglarki Rail Polska w formie "low cost", czyli na bazie produktu firmy Lima. Model uproszczony... ale dzięki temu będzie dużo tańszy :)
Cena po przeróbce będzie wynosić 95zł.
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
#62
Witam.
Ponieważ jestem jednym z posiadaczy modelu Hbbillns od EKA-model, pozwolę sobie wkleić zdjęcia mojego egzemplarza 936.
Oczywiście ja jestem bardzo zadowolony i żałuję, że nie załapałem się na numer 899.

EKA-356192_2_01.jpg EKA-356192_2_02.jpg EKA-356192_2_04.jpg EKA-356192_2_08.jpg EKA-356192_2_09.jpg EKA-356192_2_11.jpg EKA-356192_2_12.jpg EKA-356192_2_20.jpg EKA-356192_2_21.jpg EKA-356192_2_30.jpg EKA-356192_2_31.jpg EKA-356192_2_32.jpg
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Uriel

Uriel

Znany użytkownik
Reakcje
17 0 0
#63
[...]w najbliższym czasie wypuścimy węglarki Rail Polska w formie "low cost", czyli na bazie produktu firmy Lima. Model uproszczony... ale dzięki temu będzie dużo tańszy :)
Cena po przeróbce będzie wynosić 95zł.
Już gotowe ... ilość mocno ograniczona - wyprodukowaliśmy 12 sztuk, zostało 7.
Oczywiście sprzedaż firmowa - paragon "w zestawie".

weglarka lima rail pl.jpg
 
OP
OP
Uriel

Uriel

Znany użytkownik
Reakcje
17 0 0
#64
Po dłuższej przerwie przedstawiamy projekt w skali H0. Chcielibyśmy zaproponować modele lokomotyw Traxx w barwach naszych przewoźników :)
Przygotowaliśmy trzy warianty:
- Lotos E186 143-4 ( Foto poglądowe)
- Lotos / Koleje Śląskie E186 146-7 ( Foto poglądowe )
- Przewozy Regionalne E186 141-8 ( Foto poglądowe )

(Informacja dla forumowych drążycieli tematów - firma EKA-model uzgodniła z firmami zgody na wykorzystanie loga).

Jako baza do konwersji posłużą nam lokomotywy z Piko, seria Expert, więc wyższa półka.
Jakość wykonania - 100% nadruki (żadne kalkomanie) na oryginalnym lakierze pikowskim.

Przypuszczalny termin realizacji: 15 grudnia 2015r.
Cena: 480,00 zł / sztuka

Sprzedaż firmowa - na życzenie paragon lub faktura VAT.

Chętnych zapraszam do rezerwowania modeli na moje PW - nie pobieramy żadnych zaliczek.
Ilość modeli, jak zwykle, ograniczona.

Czynimy już odpowiednie kroki do materializacji projektu (foto nr 2 - nadruk próbny):
20151130_175227_Richtone(HDR).jpg

20151130_120254_Richtone(HDR).jpg 20151130_174722_Richtone(HDR).jpg
 
OP
OP
Uriel

Uriel

Znany użytkownik
Reakcje
17 0 0
#65
W związku z pytaniami na pw - chciałbym sprecyzować, że cena 480,00 zł jest za kompletny, gotowy model (model bazowy + przeróbka).
Wysyłka = 12zł.

Na tę chwilę zostało ostatnich kilka sztuk.
Do piątku można wybrać/zamówić dowolną wersję. Po tym terminie rusza machina produkcyjna :)
 
OP
OP
Uriel

Uriel

Znany użytkownik
Reakcje
17 0 0
#66
Ostatnia sztuka do wzięcia.

Nie liczyłem, że tak szybko się rozejdą - miałem zamiar zbierać zamówienia do piątku.
W piątek/sobotę modele trafiają na kolejną linię produkcyjną.

Następnym moim krokiem będzie pokazanie finalnie gotowych modeli.

Osoby, które zapisały się na Traxxy, będę informował na bieżąco o postępach prac.

Dziękuję za zainteresowanie.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.354 108 2
#67
Ostatnia sztuka do wzięcia.

Nie liczyłem, że tak szybko się rozejdą - miałem zamiar zbierać zamówienia do piątku.
W piątek/sobotę modele trafiają na kolejną linię produkcyjną.

Następnym moim krokiem będzie pokazanie finalnie gotowych modeli.

Osoby, które zapisały się na Traxxy, będę informował na bieżąco o postępach prac.

Dziękuję za zainteresowanie.
Zawsze twierdziłem że za mało robicie modeli , znaczy za krótkie serię , zbyt limitowane.;)
 

wojtekpkp

Aktywny użytkownik
Reakcje
7 0 0
#76
A jak się mają pantografy w tym modelu ?? Mam model Piko Br 101 i są dobre, masywne pantografy, natomiast w Eurosprinterze PKP ICC 3 z 4 mi posiadały, sprężynki wylatywały podczas normalnej jazdy, koszmar...
 

Podobne wątki