• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

PROJEKT

OP
OP
maciekk

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.346 10 0
#5
Witam przepraszam że post pod postem .
Wczorajszego wieczoru popracowałem nad drogą efekt poniżej na zdjęciu...
IMG_4226.JPG


Jak wam się podoba co byście poprawili zmienili ?
I jeszcze fotka pierwszych dwóch segmentów.

IMG_4207.JPG
 

paziu1000000

Znany użytkownik
MSMK
Producent
Reakcje
123 3 0
#6
Fotki na zachętę były super. Jednak do lepszej oceny prac, jeśli jest taka możliwość, przydałyby się o większej jasności. Tak są ciemne i szczegóły się zlewają.
Przykładowo:
 

Załączniki

OP
OP
maciekk

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.346 10 0
#7
Fotki na zachętę były super. Jednak do lepszej oceny prac, jeśli jest taka możliwość, przydałyby się o większej jasności. Tak są ciemne i szczegóły się zlewają.
Przykładowo:
Oczywiście utworzyłem ten temat żebyście oceniali moją dłubaninę. :) Pobawiłem się trochę dalej z makietą i starałem się robić jaśniejsze fotki . Teraz czekam na betonowy plot żeby to wszystko odgrodzić a następnie będę zamawiał lampy to oświetlenia placu .Magazyn który widać postawiłem tylko do zdjęć na stałe będzie inny .
 

Załączniki

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
#9
Macku zielen ladnie wyglada. Czemu te zdjecia sa takie ciemne? Ja rozumiem ze chcesz pokazac jak ladnie swieci gagar ale rob w takim razie te same ujecia w swietle i bez swiatla. Co do drogi to jakis dziwny kolor jej jest. Zczego ja robisz? Krzaczki polaka:sa bardzo ladne ale proponuje z 4szt. takich krzaczkow robic jeden. Bierzesz poprostu cztery i skladasz je do kupy tak aby byly gestrze i rozkladaly sie na boki. Powodzenia.
 
OP
OP
maciekk

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.346 10 0
#12
A co się stało na pomoście Pd5 ? Sprężarka krzywo, pomost złamany, wypadł wał nawrotnika.
Już wszystko poprawione dzięki za czujność :). Na szczęście pomost nie był złamany tylko lekko wygięty przez to że opierała się na nim sprężarka. Lecz wszystko wróciło na swoje miejsce i pomost wygląda już dobrze. ;)
 

KrzysioRut

Moderator Grupy TMM
FREMO Polska
T M M
Reakcje
277 4 0
#15
... mała rada: przy foceniu powinieneś zastosować jakąś plansze w tle - znacznie poprawiłoby to efekt wizualny na fotkach nie zaciemniając niepotrzebnie całości :)
... byłem wczoraj i oglądałem w realu powstające dzieło ... w rzeczywistość wygląda znacznie lepiej niż na powyższych zaciemnionych fotkach ;)
... zieleń prezentuje się rewelacyjnie :) całość zaczyna nabierać odpowiednich kształtów i proporcji, a wygląd mówi sam za siebie ;)
... zatem oczekuję z niecierpliwością dalszych efektów Twej pracy przy powstających modułach ... i trzymam kciuki za efekt finalny całego projektu :D

KRZYSIEK
 
OP
OP
maciekk

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.346 10 0
#16
Wczoraj skończyłem stawiać płot betonowy odgradzający tory na bocznicy od szlaku . Posadziłem kilka drzew koło parowozowni. Mam pytanie do was czy jest gdzieś dostępna brama taka jak występowała na terenach kolejowych przy wjazdach na bocznice ? Proszę o pomoc w tym temacie bo nie mam pomysłu na tą bramę.Mam nadzieje że fotki w końcu wystarczająco jasne ?
 

Załączniki

OP
OP
maciekk

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.346 10 0
#17
Przepraszam że pisze post pod postem no ale robota idzie do przodu. Pojawiła się budka dla dróżnika . Cały czas mam problem z bramą naprawdę nikt nie może mi pomóc w tym temacie ? Jutro idę zamówić materiał na kolejne 6 skrzynek mojego projektu. Proszę o konstruktywną krytykę i opinie.
 

Załączniki

stare tory

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
970 82 11
#19
Na mojej makiecie bramy bardzo podobne do tych ze zdjęc 1,3i4 które pokazał "tkarkady" zrobiłem przerabiając przy pomocy kartonu barierki Fallera(180413).
 
OP
OP
maciekk

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.346 10 0
#20
Tkarkady dziękuje za zdjęcia . Będę coś próbował zrobić sam.
Wczoraj zacząłem zmieniać piasek na placu i drodze. Proszę ocenić czy lepiej wygląda niż przedtem ?
Oczywiście i do mnie dojechała ,, cargonka" . Jak za te pieniądze wykonana świetnie!
 

Załączniki

Podobne wątki