• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

PROJEKT HAZERO czyli impreza w Wielkopolsce 17-19.04.2009

Sello

Znany użytkownik
Reakcje
631 6 1
#1
Witam wszystkich.
Wczoraj spotkaliśmy się w małym gronie osób, którym "się chce" i czyli:

Michał Ciszewski
Bartek Grzelak
Łukasz Piński
Przemysław Sell
Hubert Wojtczyk
Tomek Zygmanowski

Powołaliśmy do życia projekt wiosennej imprezy o roboczym kryptonimie "HAZERO" :)
Pomimo braku doświadczenia w organizowaniu tego typu imprez dołożymy wszelkich starań, aby nie zawieść oczekiwań uczestników.

Co mogę powiedzieć w dniu dzisiejszym:

1. Termin: 17-19 kwiecień 2009
2. Miejsce: Wielkopolska (nie jest sprecyzowane miejsce, jest zależne od ilości chętnych,
mamy możliwość kilku lokalizacji, dokładne dane podamy po zamknięciu listy zgłoszeń)
3. Makieta modułowa w skali H0 w/g normy PMM (inne profile również mile widziane, z
pewnością przy chęciach z obu stron da się połączyć)
4. Sterowanie DCC w standardzie LocoNet
5. Impreza podzielona na epoki z rozkładem jazdy + spora ilość "wolnych jazd" w oba dni
na "dzień dobry" :)
6. Wszystkie epoki i zarządy ( z zastrzeżeniem, iż jeden skład powinien przedstawiać
konkretną epokę i zarząd)
7. Dopuszcza się niewaloryzowany tabor.
8. Moduły powinny być wykończone przynajmniej na poziomie zieleni niskiej.

Osoby chętne do wspólnej zabawy proszę o kontakt na "PW" z podaniem kontaktowego numeru telefonu; wymiarowego rysunku skrzynek z dokładnością do milimetrów (najlepiej w formacie CAD'a) oraz dokładny spis taboru z podziałem na loki i wagony oraz epoki). Na zgłoszenia czekamy do końca bieżącego roku tj. 31.12.2008 ;)


SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY

HAZERO TEAM
 
OP
OP
Sello

Sello

Znany użytkownik
Reakcje
631 6 1
#3
Docierają do mnie głosy (nie pojedyńcze) żeby jednak postawić na LocoNet.... no cóż.... dobrze spróbujemy ....
Proszę admina o zedytowanie mojego posta informacyjnego i zmianę w punktcie 4. na LocoNet :)
 
OP
OP
Sello

Sello

Znany użytkownik
Reakcje
631 6 1
#4
Aby temat nie umarł napiszę kilka bieżących informacji.
W najbliższy poniedziałek postaram się podać do wiadomości miejsce imprezy oraz dokumentacją fotograficzną i pomiarową. Teraz moge już podać orientacyjne ceny noclegu ok. 20 zł w baaaardzo kulturnych warunkach, wyżywienie 15-25 zł zależy jaki standard jedzonka sobie zażyczymy :) Pierwszą dobrą wiadomością jest to, iż sala będzie na 99% za darmo ! :) , a drugą że będziemy kimać w tym samym budynku co makieta, więc jak ktoś ma siły to może całą noc śmigać taborem :D

Jednocześnie informuję, iż do dnia dzisiejszego chęć udziału w imprezie wyrazili:

- Dominik Mikosza
- Robert Puchalski
- Marcin Turko
- Krzysiek Gaweł
- Klaus
- Michał Górecki
- Piotr Loska
- Tomek Szmit
- Przemo Trzaskowski
- Stach Ledziński
- Hubert Wojtczyk
- Michał Ciszewski
- Łukasz Piński
- Bartłomiej Grzelak
- Tomek Zygmanowski
- Przemo Sell
i wacha się Krzysiek Młodzikowski

Mam nadzieję, iż lista się jescze znacznie rozrośnie ;)
 
K

Kpt.Nemo

Gość
#8
Sello napisał(a):
i jeszcze Jarosław z ŁKMK
Raczej cała nasza brygada desantowo szturmowa, łacznie z nieśmiertelną wsią Paproki Kolonia, oczywiście decydujące zdanie będzie miał miłościwie panujący nam przyszły Prezes Michał G. zwany Acidem.

Nie opuścimy dobrej zabawy, w tak doborowym towarzystwie, na luzie a taką zdaje się zapowiadać , bez spiętych pośladków i usuwania części naszej makiety pod pretekstem braku miejsca. ;)
Piotrek Ch. już obiecał transport.
 

Acid Rain 1973

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
304 0 0
#10
Jak pisali przedpiścy, nasza wesoła kompania pojawi się w liczniejszym gronie. Co do szlaku to 2,8m ostatnio pokazywanego będzie na pewno, Leśmierz raczej nie ze względu na jego objętość a Szadek na pewno do kwietnia nie będzie ukończony do stanu nadającego się do publicznej prezentacji. Tak czy siak do zobaczenia :)
 
OP
OP
Sello

Sello

Znany użytkownik
Reakcje
631 6 1
#13
Obiecałem informacje po moim rekonesansie na miejscu czyli w Internacie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Zaniemyślu. (E 17° 09' 24,15" N 52° 09' 34,48") Wizyta skończyła się i pomyślnie i niepomyślnie. Pomyślnie bo internat przyzwoity , pokoje 3 osobowe z łazienkami w cenie 21 zł , do tego jedzonko śniadania, obiady i kolacje za 20-25 zł. Niepomyślnie dlatego, iż pomieszczenia świetlicy i stołówki (połączone razem) są niestety mniejsze niż Pani kierownik mi opisywała, a mianowicie 5,3m x 23,5m. Jednak myślę że impreza i tak odbędzie się w Zaniemyślu ponieważ mam znajomości w gronie pedagogicznym tamtejszego gimnazium i myślę że da się urobić panią dyrektor na wynajęcie tamtejszej sali gimnastycznej. Będę na bierząco informował o postępach negocjacji :)
 
K

Kpt.Nemo

Gość
#14
Sello napisał(a):
Obiecałem informacje po moim rekonesansie na miejscu czyli w Internacie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Zaniemyślu. (E 17° 09' 24,15" N 52° 09' 34,48") Wizyta skończyła się i pomyślnie i niepomyślnie. Pomyślnie bo internat przyzwoity , pokoje 3 osobowe z łazienkami w cenie 21 zł , do tego jedzonko śniadania, obiady i kolacje za 20-25 zł. Niepomyślnie dlatego, iż pomieszczenia świetlicy i stołówki (połączone razem) są niestety mniejsze niż Pani kierownik mi opisywała, a mianowicie 5,3m x 23,5m. Jednak myślę że impreza i tak odbędzie się w Zaniemyślu ponieważ mam znajomości w gronie pedagogicznym tamtejszego gimnazium i myślę że da się urobić panią dyrektor na wynajęcie tamtejszej sali gimnastycznej. Będę na bierząco informował o postępach negocjacji :)

Będziem wąskotorówką jeździć, znaczy prawdziwą.
 

mk1756

Użytkownik
H0e
Reakcje
0 0 0
#15
Do stacji kolejki średzkiej z ZSE jest jakieś 100m, tylko że kolejka w kwietniu nie urzęduje (ale nigdy nic nie wiadmomo) ale na stacji w Zaniemyślu jest ciekawa izba pamięci i ręczna kiwajka.
 
OP
OP
Sello

Sello

Znany użytkownik
Reakcje
631 6 1
#19
Właśnie rozmawiałem z kierownikiem GOKiR w Zaniemyślu, jest załatwiona sala. Ładna nowa ma 3 lata o wymiarach około 12x20 m. Pozostaje tylko dogadać szczegóły wynajęcia, co uczynię mam nadzieję w tym tygodniu. Podaję link z takim małym view:

SALA
 
OP
OP
Sello

Sello

Znany użytkownik
Reakcje
631 6 1
#20
Impreza definitywnie załatwiona ! :-D
Sala w Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Zaniemyślu. Impreza całkowicie zamknięta. Sala o wymiarach 21 x 10 m. Rezerwacja od 17.04 godz. 12.00 do 19.04 godz. 18.00 , odpłatność 900 zł , co przy obecnym zainteresowaniu daje ok. 25zł na osobę. Choć makietę możemy rozkładać dopiero od piątku od godz 12.00 to istnieje możliwość by rozpocząć imprezę od prawdziwej kolei już w czwartek :) Dzięki uprzejmości Marcina Krigera, który jest wolontariuszem na Średzkiej Kolejce Wąskotorowej, możemy pobawić się w czwartek kiwajką na stacji kolejki w Zaniemyślu, a wieczorem miło spędzić czas w internacie na dyskusji, np nad makietami PMM :D
 

Załączniki

Podobne wątki