• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Projekt H0

Reakcje
47 0 0
#1
Witam wszystkich! :LOL: Od jakiegoś czasu amatorsko zajmuje się modelarstwem kolejowym.
Nie jestem w żadnym klubie, wiec uczę się na błędach. :oops:
Przedstawiam wam mój pierwszy moduł gotowy gdzieś w 80%. (Muszę przede wszystkim zrobić porządne słupy telegraficzne - jak narazie są plastikowe i dodać parę detali) Są to moje początki wiec proszę o wyrozumiałość z Waszej strony. Na wszystkie pytania z przyjemnością odpowiem Pozdrawiam :D
 

Załączniki

Młodzikowski

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
3.184 8 0
#4
Bardzo ładny moduł, fajny klimacik i wykonanie.
Jeśli to Twoja pierwsza praca - to wyrazy uznania :D Mam jednak jedną uwagę, skoro zdecydowałeś się na zmianę przeznaczenia funkcji budynku dworca Kibri na inną - mogłeś chociaż rozdzielić drewniany magazyn od budynku murowanego, a jest taka możliwość.
 

tkarkady

Aktywny użytkownik
Reakcje
744 0 0
#6
Bardzo dobra i ładna robota .
Moją uwagę zwróciło duże drzewo , samoróbka czy kupione ? jaka firma ?
Na podwórku moim zdaniem trochę za jasna jest "ziemia" przyciemniłbym :D
 
Reakcje
0 0 0
#7
Amator czy żartowniś :shock: Jesli to jest amatorstwo to co jest profesjonalizmem, zmieniasz pojęcie amatorstwa. Jeśli można to proszę o fotkę lokomotywy, jej spatynowania.
 
OP
OP
MichałZ
Reakcje
47 0 0
#8
Dziękuje bardzo za wasze komentarze, jestem mile zaskoczony. :D
Przerobiłem Dworzec Kirbi jak słusznie zauważył "Młodzikowski" , gdyż taki budynek akurat miałem, nie przyszło mi do głowy żeby go rozdzielić na dwie części. - choć pewnie wyglądałby to lepiej. :) Duże drzewko jest wyprodukowane przez firmę Kobza. Kupiłem w swoim czasie kilka gotowych, gównie brzóz.
Dziękuje za radę dotyczącą przyciemnienia podwórka, nie mam sprawnego aerografu ale może użyję pędzelka i plakatówki. Pozdrawiam
 
OP
OP
MichałZ
Reakcje
47 0 0
#11
Zgodnie z obietnicą zamieszczam fotki spatynowanej lokomotywy. Użyłem tylko plakatówki. :) Waloryzacja trwała 5 min i miała na celu ukrycie nowości modelu. Prawdziwe postarzanie taboru nastąpi w późniejszym czasie - najpierw musi mieć po czym jeździć. :idea:
 

Załączniki

OP
OP
MichałZ
Reakcje
47 0 0
#16
Drzewko "rosnące na podwórku" jest mojej produkcji jak i krzaki. Mam jeszcze kilka drzewek autorskich, które czekają na użycie - może w następnym segmencie. :)
 

Podobne wątki