• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Projekt 1…13

OP
OP
maciekk

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.346 10 0
#41
Ludzi na peronie jak na jakimś festynie wąskotorowym :)
Czy ja wiem czy 19 osób na stacji to dużo ? Zakładając że stacja jest zbudowana w realiach czasów świetności kolei wąskotorowych. Przyczepić się można zawsze i do wszystkiego. ;)

A wracając do sedna sprawy. Plan który założyłem lekko ponad rok temu wypalił makieta została zaprezentowana na tegorocznych Trybunałach. Pierwszą z 13 skrzynek zacząłem budować 7 miesięcy temu ostatnią skończyłem dwa dni przed wyjazdem. ;) Makieta jest prawie skończona trzeba kilka rzeczy dokończyć i poprawić , na stacji trzeba jeszcze postawić lokomotywownie która jest w fazie projektowania.

Kilka zdjęć które udało mi się zrobić na weekendowej imprezie.
Dziękuje bardo za użyczenie taboru kolegom @KiersNo i @koc ! :)
DSC_6084.JPG
 

Załączniki

Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
Ł

Łukasz31

Gość
#42
Cześć Maćku ,
widziałem Twoje moduły na Trybunałach, bardzo mi się podobały,mojej Rodzince tez.No i cieszę się ze miałem okazje poznać.
Pozdrawiam
Lukasz
 
OP
OP
maciekk

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.346 10 0
#43
Temat ostatnio został zarzucony na boczny tor , ale w między czasie powstają dwie pętle które dopełnią całość. Zakryte moduły techniczne okazały się nie najlepszym pomysłem dlatego zostaną one zastąpione pętlami.
Poniżej kilka zdjęć jednej z pętli. ;)
DSC_6683.JPG

DSC_6715.JPG
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:

Podobne wątki