• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Projekt 1…13

OP
OP
maciekk

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.347 10 0
#25
To ta sama co na wcześniejszych zdjęciach (w tym samym poście)? Pytam bo podoba mi sie układ torowy.
Wszystkie zdjęcia w ostatnim poście to jedna i ta sama makieta.:) Stacja składa się z trzech skrzynek każda po 80 cm długa 35 cm szeroka. Tak jak widać znajdują się trzy tory + jeden który będzie prowadził do lokomotywowni.
 
OP
OP
maciekk

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.347 10 0
#26
Na wszystkich skrzynkach szlakowych oraz stacyjnych jest już zieleń niska, czekam na krzaki i drzewa żebym mógł zakończyć prace przy zieleni. Teraz trwają prace przy budynkach które staną na skrzynkach a będzie ich ponad 10 sztuk. Dzisiaj zabrałem się za budynek stacyjny kilka zdjęć z ,, zabawy " z malowaniem cegieł. Moim zdaniem efekt jest zadowalający. :)
 

Załączniki

OP
OP
maciekk

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.347 10 0
#27
Ostatnio głównie pracuje nad centralnym punktem makiety ( stacją ) Jest już cała przejezdna napędy które zamontowałem to MTB bardo łatwy montaż oraz bardo ładnie pracują , zdecydowanie polecam ! Nie obyło się bez problemów w jednym z rozjazdów pękła belka trzymająca iglice ( nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa ??) i musiałem sporo się namęczyć żeby to naprawić ale jakoś się udało. :) Teraz głównie myślę nad sposobem montażu oświetlenia oraz tła … są pewne pomysły ale żaden moim zdaniem nie jest do końca idealny. :( Może macie jakieś propozycje ?
 

Załączniki

Z

Zv

Gość
#28
Macku ściąg iglic Ci pękł? mam zapasowe! Ciekawym bardzo czy będziesz zadowolony z tych napędów i bardzo chętnie bym je zobaczył w akcji! Przygotowuję komercyjny projekt na 27 wajch. Było by dobrze zamontować coś sprawdzonego a MTB jakoś mi się podobają.
 
OP
OP
maciekk

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.347 10 0
#30
Na makiecie się dzieje, przed Trybunałami chcę jak najbardziej dopieścić całą makietę a to zżera cały mój wolny czas ,:( na robienie zdjęć go już nie zostaje. Kilka zdjęć na zachętę…. a kto chce obejrzeć całą makietę zapraszam na moje stoisko na wystawie w Piotrkowie już za tydzień.

Jeżeli ktoś chciałby w Piotrkowie przewietrzyć swoje wąskotorowe składy proszę o PW.
DSC_5893.JPG
 

Załączniki

OP
OP
maciekk

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.347 10 0
#37
Dzisiaj została oddana do użytku stacja Sadowo… Niestety ekipa budowlana która stawiała budynek stacyjny zapomniała wymurować komin ( nagana i nie dopuszczalna sytuacja :( ) jutro od samego rana ekipa się zabierze za stawianie komina aby do piątku zdążyć. ;) Dwa zdjęcia z pierwszego dnia pracy stacji Sadowo.
DSC_5940.JPG
DSC_5971.JPG
 

Maslo

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
PKMK
Producent
Reakcje
406 1 0
#40
Dzisiaj została oddana do użytku stacja Sadowo… Niestety ekipa budowlana która stawiała budynek stacyjny zapomniała wymurować komin ( nagana i nie dopuszczalna sytuacja :( ) jutro od samego rana ekipa się zabierze za stawianie komina aby do piątku zdążyć. ;) Dwa zdjęcia z pierwszego dnia pracy stacji Sadowo.
Zobacz załącznik 396166 Zobacz załącznik 396170

Ludzi na peronie jak na jakimś festynie wąskotorowym :)
 

Podobne wątki