• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Programy - Torowisko

Może tak ogólnie. Mam WinRail 7.0 Demo do planowania torowiska. Nie można wgrać wszystkich torów a się śmiesznie składa że mam Piko A-Gleis. No cóż. Zna ktoś jakiś taki programik do budowy torowiska w tym systemie? Obrobiłem sobie odp. skan z gazetki od Piko i próbowałem tym to układać ale od tego kombinowania o mały włos a laptop wylądował by po za oknem? Nie popieram osobiście piractwa bo szlag mnie trafia jak kupię gre a ktoś do mnie po mojej recenzji "fajna-jutro już mi się pewnie ściągnie". No sorry. ;/
Ale ost. odbiłem od zasad i szukałem tego WinRail full. Bywa.. (...) Więc? Zna ktoś coś?

P

Paweł Piotr

Gość
skorek11xn napisał(a):
Mam WinRail 7.0 Demo do planowania torowiska
To oczywista nieprawda - ten program służy do planowania układów torowych, czyli do planowania nawierzchni kolejowej, a torowisko jest zupełnie czymś innym, proszę sobie poczytać tu: http://ds5.agh.edu.pl/~qziou/viewtopic.php?t=4057
Po raz kolejny zwracam uwagę na niewłaściwe posługiwanie się terminami kolejowymi, które w rzeczywistości oznaczają określone elementy infrastruktury kolejowej i warto je poznać i stosować w praktyce modelarskiej.
Pozdrawiam