• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Programowanie - pomocy

Tomasz

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witajcie. dzisiaj chciałem szybko ucyfrowić synkowi ( :LOL: ) nowego loka - BR185 pickolo- dek SilverLenz. Ale co nagle to po ....... Deka wsadziłem, ustawiłem na tor, MM do rączki i po kolei. Nowa-Nazwa BR185, Adres-13, V-28 ok i..... na tory. ( teraz wiem że zapomniałem zmienić CV1 ). A ona na torach tylko mruga ślepiami przód/tył i ani drgnie. zrobiłem od nowa programowanie całe z adresem CV1-13, ale bez zmian. Zrobiłem reset CV8 ale dalej nic. Teraz już tak nabałaganiłem :oops: , że sam nie wiem co i jak. Gdzie jest czerwony guzik z napisem RESET wszystkiego. :D Teraz to muszę się chyba uśmiechnąć do kogoś kto może szczytać CV - tylko czy jest to możliwe jak nie znam adresu?
 

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
#2
Odczytac CV można bez znajomości adresu dekodera, zaprogramowac też... no chyba że mówimy o programowaniu na torze, wtedy musisz znac adres.
 

zbynio87

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Ojojoj, ale namieszałeś z tym ucyfrowieniem.
Co do odczytania to raczej nie ma większego problemu...oczywiście odpowiednia aparatura i po kłopocie...ale co z resztą :???:
 

Podobne wątki