• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Program iTrain

R@dek

Aktywny użytkownik
Reakcje
30 0 0
#1
Witam.Poszukuję osoby która to posiada i używa program iTrain do sterowania makietą.Potrzebuję kilku porad i informacji w zakresie właściwego zaprogramowania aplikacji.Sporo już zrobiłem,ale jednak nie wszystko idzie tak jak bym chciał...
 

Gompek

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
#3
Podepnę się do tematu. Mam pewien problem z iTrain. Adresy rozjadów które mam w Multimouse oraz w aplikacji mobilnej Z21 nie pokrywają się z tymi w iTrain. Przykładowo rozjazd numer 5 w aplikacji i MM ma adres 1 w iTrain. Gdzie leży problem ?
 

Gal_kris

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
#4
Podepnę się do tematu. Mam pewien problem z iTrain. Adresy rozjadów które mam w Multimouse oraz w aplikacji mobilnej Z21 nie pokrywają się z tymi w iTrain. Przykładowo rozjazd numer 5 w aplikacji i MM ma adres 1 w iTrain. Gdzie leży problem ?
W ustawieniach Z21, edytor interfejsu, specyficzne odznacz wszystko.
przesunięcie adresacji to rzecz normalna
 

aresag

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
Witam, pytanie do użytkowników Piko Smartbox... Czy ta centralka bez problemu współpracuje z ITrain? Bo od kilku dni (jako że kontroler Piko poszedł do serwisu) próbuje na trialowej 2-miesięcznej licencji bawić się tym programem. Wybieram Interface Ecos ESU, ustawiam ip i port, łącze sie z wifi smartboxa. Dajcąc połącz zaciąga mi wcześniej wprowadzone lokomotywy... czyli OK. I teraz jako że zakupiłem nowe dekodery do kolejnych maszyn (Lenz) próbuje je wprowadzić i zaczynają się schody... Daje nową lokomotywę wpisuje nazwę ustawiam DCC(28), Adress 3, pod konfiguracją DCC Default no i zapisuje. Pojawia się na liście. Przechodzę do programowania dekodera, wybieram nową lokomotywę, tor serwisowy (bo tak mam wpięte przewody do centralki) i daję Czytaj... i nic bez reakcji ... Zapisz i to samo :/ Co robię nie tak ?
 

Podobne wątki