• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

problem z W3

Reakcje
0 0 0
#1
Witam!
Mam w swoim układzie torów zwrotnicę W3 Piko A-Gleis, chcę założyć napędy podmakietowe Conrada, gdzie wprowadzić drut przestawiający zwrotnicę z Conrada? W zwrotnicy nie ma typowej "dziurki" jak w innych zwrotnicach.
 
Reakcje
0 0 0
#2
Witaj, to co zaznaczyłem na rysunku to powinny być uchwyty tam powinny być dziurki do tych drucików, od razu mówię że nie wiem czy to jest poprawne, ponieważ nigdy nie miałem tej zwrotnicy w ręku.
pozdro
 

Załączniki

Reakcje
0 0 0
#3
W tej zwrotnicy jako jedynej będziesz miał problem, musisz rozwiercić minimalnie miejsca które zaznaczył kolega wyżej i w nie wcisnąć druciki od napędów. Łatwiejszy będzie wówczas także montaż dwóch napędów tak blisko siebie. Dziurki można zrobić także gorącą igłą jeśli nie masz mini wiertełek.
 

Podobne wątki