• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

problem z dekoderem piko 56122

radek_m

Aktywny użytkownik
Reakcje
145 3 0
#1
Kupiłem taki dekoder do loomotywy do zestawu podłogoweg. Mamy sterowanie Roco Multimaus i jeszcze 2 lokomotywki z dekoderami Doehler & Haass PD12A.
Sam lok z piko jeździ całkiem ładnie, Dało sięgo wystrować, żeby reagował z mniejzą bezwładnością. Ale jak na tory stawiamy któregośloka z D&H piko ma problem z odbieraniem sygnałów sterujących. Odbiera je tylko w pobliżu podłczenia zasilania do torów.
Czy coś przesadziłem zmieniając w piko cv 53 i 58. Czy może od razu kupić inny dekoder, a to piko na sprzedaż ?
 
OP
OP
R

radek_m

Aktywny użytkownik
Reakcje
145 3 0
#3
na razie pomogło cv 53 (Sampling rate for compensation) = 90, i CV 58 (Time slot for ADC sampling) = 1.
Ale zakup nowego dekodera po nwym roku i tak trzeba będzie dokonać. MAm dość tego wyrobu od Piko
 

Podobne wątki