• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Prośba o pomoc w zwymiarowaniu nastawni

LUKASZdiy

Aktywny użytkownik
Reakcje
4 0 0
#1
Jutro chciałbym rozpoczać ambitniejsza prace nad nastawnią, jako ze tworze w epoce V moj wybór padł na taka oto nastawnie i tu pojawia sie problem.
Jeżeli mogę prosic o pomoc w zwymiarowaniu podstaw czyli wysokosci klatki schodowej, szerokosci pomieszczenia na górze albo chociaz wysokość calej konstrukcji cokolwiek co pomoglo by mi rozpocząć prace
 

Załączniki

Gała

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#2
Ja również buduje własną nastawie i troche mi zajeły rozmyślenia i rysowanie zanim doszedłem jaka bedzie odpowiednia wysokosc, na jakiej wysokości powinny byc okna i wiele innych. Kilka wzmiarów jest z prawdziwej nastawni a kilka z domu.
 

pepej

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
LUKASZdiy napisał(a):
Jutro chciałbym rozpoczać ambitniejsza prace nad nastawnią, jako ze tworze w epoce V moj wybór padł na taka oto nastawnie i tu pojawia sie problem.
Jeżeli mogę prosic o pomoc w zwymiarowaniu podstaw czyli wysokosci klatki schodowej, szerokosci pomieszczenia na górze albo chociaz wysokość calej konstrukcji cokolwiek co pomoglo by mi rozpocząć prace
ja bym obstawiał że poziom podłogi wystającej części nastawni jest na wysokości około 6-7m, a łączna wysokość około 10m
 

cyruss

Znany użytkownik
Donator forum
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
316 1 0
#5
Rozwiercaczu, na pierwszej fotce masz super wymiar odniesienia - drzwi na balkonik. One mają na pewno 2 m wysokości.
Reszta wymiarów na każdej może być inna.
 
OP
OP
LUKASZdiy

LUKASZdiy

Aktywny użytkownik
Reakcje
4 0 0
#6
praca wre kika dni i powstało takie coś za rada jdnego z kolegów staram sie umieszczac okna we wnekach sami zobaczcie jak wyszlo, ramy okienne to mordęga jutro drugi dach potem lutowanie drabinek anteny itd itd boszzzz czy ja niemoge zbierac znaczkow
 

Załączniki

OP
OP
LUKASZdiy

LUKASZdiy

Aktywny użytkownik
Reakcje
4 0 0
#8
kolejny etap prac za mna, do wykonania pozostało

*drabinka ewakuacyjna z nastwni (nie mam pojecia jak to zrobic) wszelkie sugesteie bede wdzieczny
*wszelakiego rodzaju kominy wywietyrzniki itd
*wszelakiego rodzaju anteny

Za rady jak to wykonac i z czgo bede wdzieczny bo tu moja wiedza sie juz kończy

Kilka zdjec Wszelkie wskazówki bedą nawage złota
 

Załączniki

Podobne wątki