• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

H0 (1:87) Prośba o zaprojektowanie torowiska do makiety

pokrak

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Dobry wieczór,

Po 25 latach zniosłem ze strychu swoją starą kolejkę i chcę zbudować makietę do zabawy z dziećmi. Poległem jednak na projektowaniu torowiska. Mam pytanie czy ktoś ma może chęci i czas by mi takie torowisko zaprojektować ?

Makietę będę robił na płycie którą rozrysowałem w SCARM, poniżej link do pobrania pliku:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/98017552/makieta.scarm

Posiadam następujące elementy torowiska które chciałbym wykorzystać, podaję numery z programu SCRAM dla H0:
odcinki proste nr. 1 mam 55 szt.
odcinki proste nr. 4 mam 19 szt.
odcinki proste nr. 3 mam 2 szt.
odcinki łuki nr. 15 mam 25 szt.
odcinki łuki nr. 10 mam 52 szt
zwrotnice elektryczne nr. 41 mam 3 szt.
zwrotnice elektryczne nr. 40 mam 4 szt.

oczywiście jestem świadom, że będę musiał pewnie kilka dokupić by udało się wszystko połączyć w całość.

Planowałem zrobienie dwóch połączonych pętli równoległych do siebie z jedną mała zewnętrzna i jakimiś boczniami, w późniejszym etapie wkomponuję w wolne przestrzenie jakieś inne elementy dekoracji . Niestety walczę z tym już cały dzień i cały czas tory mijają mi się a nie łączą.

Z góry dziękuje wszystkim którzy zechcą mi pomóc.
Pozdrawiam Serdecznie.
 

Podobne wątki