• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

PRLowskie złomki

Wojtek_Kraków

Aktywny użytkownik
Reakcje
429 1 0
#24
Syrena co jej wyrosło zbyt abstrakcyjna jak dla mnie chociaż wiem, że takie sie zdarzają (np znana opuszczona posiadłość w Grodzisku Mazowieckim), ale fiat za to bardzo mi sie podoba.
Co posłużyło za bazę? (chodzi mino to czyj to produkt )
 
OP
OP
eugen74

eugen74

Aktywny użytkownik
Reakcje
745 12 0
#25
Kanciak to GPM, Syrena również . No cóż, Syrenie się przydażyło, również gdzieś kiedyś widziałem wrośnięte drzewa, ale to w USA, oczywiście nie byłem tylko oglądałem w TV .
Odnośnie Fiata to muszę przyznać że jest dość dobrze opracowany, syrena posiada jeszcze błędy ale zostały one już zgłoszone i mam nadzieje że GPM to poprawi .
 
OP
OP
eugen74

eugen74

Aktywny użytkownik
Reakcje
745 12 0
#29
Się błyszczy bo wash jeszcze nie wysechł, fotki robiłem "na gorąco", teraz już jest ok, jeszcze trochę kurzu dostanie, jutro postaram się podmienić fotki .
 
OP
OP
eugen74

eugen74

Aktywny użytkownik
Reakcje
745 12 0
#33
Dziękuję, dziękuję , cały czas dokształcam technikę złomowania, dokupuję nowe materiały i eksperymentuję . I wbrew pozorom to złomki wymagają więcej pracy niż modele wystawowe .
Przede wszystkim fajnie że pojawił się GPM ze swoimi modelami 3D w rozsądnej cenie, można sobie poużywać :)
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
250 4 0
#35
Coraz lepsze złomki robisz, ale ten Fiat kombi po spaleniu nie powinien mieć ani jednego plastikowego klosza lampy, a na zdjęciach widać wyraźnie boczne kierunkowskazy, czy tylną lampę.
Przy ogniu, który w tak dużym stopniu strawił wnętrze, nie przetrwałby żaden klosz plastikowy, bo nawet gdyby się nie spalił, to by się stopił.
Ślady po pożarze auta, jak najbardziej rewelacyjne (y)