• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PRL - Szczypior6192

szczypior6192

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam
Więc i ja zakładam temat w którym będę pokazywał ciężarówki z tego okresu bo trochę tego mam i sukcesywnie przybywają nowe modele. Jeśli pierwszy model się spodoba to niebawem pokażę kolejny.

SDC10757.JPG
SDC10759.JPG
SDC10760.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.930 386 20
#3
Bardzo fajnie wyszła Ci waloryzacja tej Skody. Podoba się. Tablice rzeczywiście nie pasują. Widzę, że nawet z tymi okropnymi felgami udało Ci się, bo wyglądają całkiem dobrze. Jeszcze tylko opony maznąć czarnym matem i samochód jak w realu.
 
OP
OP
szczypior6192

szczypior6192

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#15
Dzięki wujcik za komentarz.
Ifa nie zdobyła wielu komentarzy, no cóż szkoda może dzisiejszy Magirus zachęci do komentowania.
Model nie go końca z PRLu ale z tamtych lat. Kto zainteresowany pierwotnym wyglądem zapraszam do tematu mojego warsztatu.

SDC10776.JPG
SDC10777.JPG
SDC10778.JPG
SDC10779.JPG
SDC10780.JPG
 
M

Maverick

Gość
#16
Ifa nie zdobyła wielu komentarzy, no cóż szkoda...
Szczypior6192 trzeba dać ludzią szanse na skomentowanie... Przecież ledwo 24h minely a nie każdy ma czas na codzienne zagladanie czy komentowanie na forum wszystkich tematów. Jedna i druga IFA mi się podoba choc ta z ostatniej prezentacji zdecydowanie bardziej. Doskonala robota moim skromnym zdaniem. Model wyszedl rewelacyjny. (y)

P.S. Na przyszlość pomalu i daj szanszę na komentarz.;)
 
J

Jurek ST44

Gość
#17
Co tu komentowac , jak sie czeka na nastepne ? :LOL: Bedziesz wrzucal po jednym i czekal na komentarz ,to predzej Cie emerytura zastanie .Modeliki fajne .
 

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.063 36 0
#19
Skoda i Ifa pięknie wykonane i wraz z dioramą mają niepowtarzalny prl-owski klimat. Bardzo lubię efekty prac nawiązujących do tej epoki. Pytanie czy sam zrobiłeś tło do dioramy czy też można to gdzieś nabyć?
 

Podobne wątki