• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

PRL Diorama (pierwszy) osiedle

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.827 386 20
#22
Bardzo fajnie to wygląda. Fragment osiedla idealnie oddaje klimat tamtych lat. Jeszcze trochę dodatków i drobnych poprawek i będzie idealnie. Podoba mi się takie podejście. (y)
Nie wiem tylko z jakiego urządzenia piszesz, ale przydałoby się pisać trochę poprawniej gramatycznie oraz przydałyby się polskie znaki diakrytyczne, bo trochę ciężko się czyta Twoje opisy.
 
OP
OP
Tomsson80
Reakcje
19 4 1
#23
Witam mafo,

Ja wiem ze robie bledy, ale mialem 5 latek kedy wyjechalem z Polski. Sam sie uczylem pisac po Polsku niestety robie bledy ale sie staram ;)
Bardzo fajnie to wygląda. Fragment osiedla idealnie oddaje klimat tamtych lat. Jeszcze trochę dodatków i drobnych poprawek i będzie idealnie. Podoba mi się takie podejście. (y)
Nie wiem tylko z jakiego urządzenia piszesz, ale przydałoby się pisać trochę poprawniej gramatycznie oraz przydałyby się polskie znaki diakrytyczne, bo trochę ciężko się czyta Twoje opisy.
Witam
 

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#26
Witam mafo,

Ja wiem ze robie bledy, ale mialem 5 latek kedy wyjechalem z Polski. Sam sie uczylem pisac po Polsku niestety robie bledy ale sie staram ;)
Jak na samouka to pełen szacunek (y). Nic się nie przejmuj , mój syn (urodzony we Włoszech ) jak wrócił do polski to przez rok też miał problemy z pisownią . Teraz jest lepszy od taty .;)
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#28
Swietny klimat, cale zycie na bloku wiec az łezka w oku sie kręci hehe. Z ilościa maluchów poszedłes grubo :D Jeśli bys chciał to mam żuka na sprzedaż. Na dioramke dołożyłbym lawkę koło klatki, smietnik, jakis żywopłot może, ludziki, jakiegos goscia grzebiącego przy aucie, wystarczy wychylić sie przez okno zeby widziec co dodać jeszcze ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 24
Dioramy i makiety 8
Dioramy i makiety 14
Dioramy i makiety 21
Dioramy i makiety 19

Podobne wątki