• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

PRL Diorama (pierwszy) osiedle

OP
OP
Tomsson80
Reakcje
19 4 1
#2
Witam, wiem ze duzo jeszcze brakuje ale to sa poczatki,
ten maluch przy schodach i ten siwy z przodu sa lakerowane.[DOUBLEPOST=1409956946][/DOUBLEPOST]a to z innej strony
IMG_0907.JPG
[DOUBLEPOST=1409957713,1409956863][/DOUBLEPOST]
IMG_0542.JPG
IMG_0856.JPG
IMG_0856.JPG
 

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
Pomysł wydaje się być znajomy. Ogólnie nawet fajnie to wygląda ale trzeba poprawic kilka rzeczy, to samo z brudzeniem. Daj chodnik przy kiosku, zwaloryzuj troche droge. Wpuść życie na swoje osiedle.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#7
Bardzo ciekawy projekt, podobają mi się takie tematy, pracy to fakt jeszcze dużo , z brudzeniem nie przesadzaj bo jak ma to być końcówka lat 70-tych , początek 80-tych , to blok jest nowy i czysty .
 
OP
OP
Tomsson80
Reakcje
19 4 1
#8
image.jpg
Zaczelem samochody troche zmienac,
Zeby sie troche roznily, raz z prawej to maluch ma felgi czarne, po srodku to maluch ma falgi i zderzaki czarne, a ten po lewej to kolor zmieniony, jeszcze duzo innych kolorow mi brakuje, ktorych brekina (Firma modelikow) nie ma np. niebieski !
Ale to da sie na szczescie wszystko zrobic :)
 

Adrian Henszel

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#10
Niezły klimat osiedlowy PRLu - chociaż widać osiedle ludzi żywo związanych z partią bo tyle samochodów, że aż uwierzyć nie można że przydział przypadkowy ;) Tak czy inaczej początek bardzo dobry, oby tak dalej ;)
 
OP
OP
Tomsson80
Reakcje
19 4 1
#11
Dzis wrescie dostalem niebieski kolor i pomalowalem kolejnego malucha. Jeszcze zrobie tez inne odcienie niebieskiego np RAL 5024 (numer farbe). To jest RAL 5012 , jutro bede mog go zlozyc kedy farba wyschnie
 

Załączniki

OP
OP
Tomsson80
Reakcje
19 4 1
#12
Jutro wieczorem wstawie zdjecie kedy bedzie zlozony. Mam nadzieje ze wszystko wyjdzie dobrze, bo czasmi moze sie szybko cos zlamac, ale na szczesce mam jeszcze czesci ze zepsutych maluchow :) (zderzaki sie szybko lamiam przy skladaniu) i w niektorych miejscach trzeba farbe zdrapac (na lampach i rejestracji) :/
 
OP
OP
Tomsson80
Reakcje
19 4 1
#15
image.jpg
Juz jest niebieski gotowy :)[DOUBLEPOST=1410083501,1410083137][/DOUBLEPOST]Teraz musze czekac az z brekiny dostane nowe Maluchy do malowania farby juz mam
 
OP
OP
Tomsson80
Reakcje
19 4 1
#17
Dzieki za wszystkie fajne komentarze od was ;)[DOUBLEPOST=1410095953][/DOUBLEPOST]A do samochodzikow, to Auto Loko, Brekina i Busch dobra prace wykonujam, dobrze ze sa :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 24
Dioramy i makiety 8
Dioramy i makiety 14
Dioramy i makiety 21
Dioramy i makiety 19

Podobne wątki