• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Prezes - Modele

prezes58

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#1
Witam.
Na początku chciałbym się przywitać jako że, jetem nowy. Będę pokazywał tu modele ze swojej jak na razie skromnej kolekcji. Na początek Renault Magnum AE po lekkich przeróbkach.
Tak wyglądało kiedyś:



A tak wygląda teraz:




Pozdrawiam i zachęcam do komentowania. :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#2
Bardzo fajnie wyszła Ci ta Magnumka, tylko mam pytania:
do czego jej aż cztery anteny, no i na zdjęciu z przodu to jakieś uszkodzenie lakieru, czy tylko artefakt na zdjęciu?
Nie pasuje mi też ta przyciemniona szyba przednia, bo to chyba wbrew przepisom (a może się mylę?).
 
OP
OP
prezes58

prezes58

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#3
Faktycznie anten trochę za dużo, ale jednej się pozbyłem i już są 3. Lakier jest w porządku, być może światło tak się odbiło co sprawia wrażenia jakiegoś uszkodzenia. A co do szyby to była oryginalnie taka, myślę że jak znajdę gdzieś białą to ją wymienię i wszystko będzie w porządku.
Pozdrawiam Kuba:)
 
OP
OP
prezes58

prezes58

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#5
Witam, dziś mała aktualizacja w moim temacie, a mianowicie Scania R380 z naczepą Carnehl.



Na dziś to wszystko. Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#6
Bardzo ciekawy model. Taki typowy z obecnych polskich dróg, widywany często w okolicy budowy autostrad. Podoba się.
A ja znów zapytam o anteny, po co aż trzy, czy to do różnych radyjek, na różne zakresy częstotliwości?
 

Ludlego

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
Ładna kolekcja. W szczególności ładnie wyszła Ci ta przeróbka modelu reklamowego Renault. Scania jest ciekawa bo żadko kiedy spotyka się ciągnik trzy osiowy z naczepą dwu osiową.
 
OP
OP
prezes58

prezes58

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#10
Witam.
Dzisiaj, po długiej przerwie chciałbym zaprezentować nowy nabytek. W między czasie moja firma podpisała kontrakt z LKW Walter więc roboty jest na prawdę dużo.
VOLVO FH12 420



Z góry przepraszam za jakość zdjęć, ale aparat już swoje lata ma. Zapraszam do komentowania i oceniania. Pozdrawiam Kuba.
 

Ferrix

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#11
No i wyszedł super zestaw! :)
Volvo bardzo dobrze kontrastuje się z WALTERem.
Ciekawie również wyszło orurowanie i antenki. :ROFL:

Czekam na dalsze prezentacje!
Pozdrawiam!
Kamil
 

Ferrix

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#17
No kolejny bardzo fajny zestaw!
Man świetnie prezentuje się czerwona wanienką.
Proponuję jeszcze pomalować kółeczka w naczepie.

Czekam na kolejne prezentacje!
Pozdrawiam!
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#20
Man z wanną bardzo ciekawy. Domaluj mu piasty w naczepie wymień ten kabel i będzie kompletny zestaw.
 

Podobne wątki