• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Zestaw rewelacja, prezentacja również. Odegrana scenka bardzo naturalna i klimatyczna.
Bardzo fajnie zmontowałeś wszystkie dodatki, uwagę zwróciłem na obrysówki, ADR-y, nowy kangur, o kominach i przyłączach już nie piszę nawet.

PS. Chemicy mega wypas (y)(y)(y)
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Bardzo fajna ta Twoja twórczość ;) Jedyne do czego bym się przyczepił to przednia tablica rejestracyjna jest nieczytelna przez kangura :p Ale prezentuje się wyśmienicie z tymi wszystkimi dodatkami (y)(y)
 

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
Hi hi, dopiero co wróciłem ze szkolenia wojskowego w Piątym Pułku Chemicznym, a tu znów przeciek i L-2. (y)(y)(y)
 
Ostatnio edytowane:

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Ciemna V8 i do tego nie za dużo chromu tworzy idealne zestawienie. Zawartość puszki ciekawa, fajnie prezentują się Amaroki w odmiennych konfiguracjach i mi akurat bardziej podobają się modele od 1:1. Prezentacja jak zawsze robi wrażenie.