• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Wykonanie modelu bardzo dobre, Twoja prezentacja świetna, fajnie dopasowałeś zestaw, otwierana pucha robi wrażenie.
Jeden gość wystawił ostatnio otwierane puszki oraz Krebs'a w dobrej cenie ;)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
WOW!!! Ale dużo prezentacji mnie ominęło... Frezarka do asfaltu to ewenement w naszej skali. Bardzo mocno się zastanawiałem nad zakupem, bo robi ogromne wrażenie (widziałem na żywo). Niestety, fajny model = odpowiednia cena. Scania w malowaniu JD to kolejny "kozak". Kolejny raz UKŁON w Twoją stronę. Kawał dobrze wykonanej roboty. Dinges-y są na mojej liście "życzeń"(czytaj - to sobie jeszcze poczekasz :D). Na koniec ostatnia prezentacja. Nowe Renault - model jak model ale puszka po którą przyjechał.... Można mieć (prawdopodobnie) największą kolekcję kontenerów Athearn w PL a "gość" robi taką jedną w wersji otwartej i po raz kolejny okazuje się, że nie ważna jest ilość, tylko jakość... :confused::D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Świetnie wygląda w takich barwach. Zestaw pierwsza klasa (y). Prezentacja też świetna. (y)
Szkoda, że Herpa wydaje tylko poprzednie modele BMW i to właściwie tylko w malowaniach policyjnych lub strażackich. Przydałyby się też miniatury nowszych modeli. A jest co produkować... ;)
 

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
Renault po podmalowaniu tu i ówdzie, wygląda nie najgorzej w tej wersji

@Mafo to jest najnowsze BMW 5-er z aktualnej gamy oferowanych pojazdów przez BMW (chyba seria G31 oferowana od 2017 do teraz)