• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

Fapo

Znany użytkownik
Reakcje
949 14 0
Szkoda, że wyszły tylko modele tego Iveco standardowe bez dodatków, grafik. Ale i tak herpa zrobiła dobrą robotę jeżeli chodzi o sam model i mi się podoba. ;)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
Bardzo dobry zakup . Wspaniale się razem prezentują . Musze przyznać że zdjęcie z chłodnią bardzo mnie urzekło , ale to z kontenerem to już miazga . Z ciekawostek dodam że ten model w zapowiedziach był z numer 2 na boku , a mamy go zrobionego z 1 .
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Dopiero teraz zorientowałem się, że ten Stralis jest powiązany z poprzednim. :ROFL: Wygląda równie fajnie, tym bardziej w parze. Pozostaje teraz mieć nadzieję, że Hepra nadrobi zaległości związane z brakiem Iveca w swojej ofercie i wypuści kolejne ciekawe malowania.
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.884 2 0
Super wygląda te Iveco i dla mnie z tą chłodnią tworzy świetny zestaw(y)bardzo dobrze wyszedł Herpie ten model:)gratuluję dobrego zakupu.
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Zdecydowanie bardziej podoba mi się w kolorze biało-niebieskim,a w zestawieniu z puszką i niebieską podkontenerówką wygląda ten model idealnie.
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Wow podoba mi się ta Scania, zestaw do najciekawszych gabarytów (y) Crafter też jest świetny, ale chyba tylko jakaś regulacja bo Scania się nie psuje ;)
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Ta Scania jest świetna,kawał maszyny.Ładunek bardzo ciekawy.Serwisowy Crafter jest znakomity i jak dla mnie to on jest nr. 1 w tej prezentacji :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
Gabaryt na chromowanych felgach wygląda naprawdę świetnie. Podoba mi się. A serwisówka to niezły unikat.
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
Nie no dawno tu nie zaglądałem, i sporo mam do nadrobienia :p Mesiek z ładunkiem kapitalny (y) Iveca faktycznie robią wrażenie, Herpa dała popis ;) a co do Scanii no to jedyne do czego mogę się przyczepić: Panie dlaczego tak ciężki skład z takim ładunkiem wjechał na ta kostkę :ROFL: I jeszcze postój sobie urządza, przecież tam się pod każdym kołem kostka pozapada :eek: a potem zanim miasto naprawi szkody to wieki miną :p
A po krótce: Scania z ładunkiem i ten Crafter... ahh zacnie się prezentuje (y)(y)(y)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Przedostatnia prezentacja Iveco z kontenerem chłodniczym - fantastyczna! Piękny zestaw zrobiłeś. Już zachorowałem na ten model. Też sobie zrobię taki zestaw. :cool: Scania w tej wersji? Czuć moc! Bardzo dobry pomysł na ładunek. Co do serwisówki, to żadna naprawa, czy regulacja. Po prostu szwagry spotkały się "na trasie"... :ROFL::ROFL::ROFL: