• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
Świetny ten leśny Man. Wykonanie z dużą ilością szczegółów przyciąga wzrok. Jedynie co troszkę psuje odbiór to drewno. Przydało by się je zmienić na bardziej przypominające bale czy pnie w naszej skali. Całość na duuuży plus. (y)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Mocno mnie zaskoczyłeś tym Manem. Genialny pomysł i wykonanie. Do oryginału mu chyba nic nie brakuje, a trzeba przyznać że wykonanie modelu tak specjalistycznego pojazdu to nie lada wyzwanie.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Myślałem , że Intry nie przebije nic, jak BARDZO się pomyliłem... :ROFL::ROFL::ROFL: Czapki z głów... (y) Ale ludzie mają i zbierają zaj.....te modele... :D Co do "zielonej" Scanii, to już się ucieszyłem, że coś przegapiłem i Herpa zrobiła kolejnego polonika. Gratuluje modelu i talentu wykonawcy. Czy ten Adrian, to nasz Adrian??? :D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
Bardzo ciekawa konfiguracja tego modelu. Podoba mi się, a i scenki z modelami rewelacyjne. (y)