• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.884 2 0
Iveco wygląda bardzo fajnie mimo tych niezbyt pasujących lusterek;)natomiast Scania w tym malowaniu Intry powala:eek:świetne wykonanie jak i te wszystkie dodatki zrobiły z tego modelu istny rarytas(y)gratuluję posiadania.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.558 386 20
Ciekawy ten mały Mercedes. Tył ze zrobionymi światłami i z ruchomą windą dodaje tylko smaczku tej miniaturce. (y) Szkoda tylko, że niektóre zdjęcia takie nieostre... :(
 
Reakcje
10.671 67 1
Trzeba przyznać że bardzo urocza ta solówka. Fajne połączenie niskiej kabiny i zabudowy z agregatem nad kabiną . Wcześniej nawet nie spojrzałem na ten model , a po Twojej prezentacji zaczynam nad nim myśleć . Podoba mi się także to zdjęcie z kolegą z tą samą reklamą .
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.884 2 0
Fajnie prezentuje się ten Actros w tej wersji i z tymi wszystkimi dodatkami(y)duży plus za tą ruchomą windę;)a Volvo w tym samym malowaniu również prezentuje się bardzo fajnie(y)
 

Martino

Znany użytkownik
Reakcje
490 8 0
Podoba mi się Mercedes dystrybucyjny. Fajnie, że ma ruchomą windę. Volvo również przypadło mi do gustu. Lubię takie modele.
Typ szarpie się paleciakiem a mają sztaplarkę :LOL:
 

Fapo

Znany użytkownik
Reakcje
949 14 0
Niestety ominęły mnie dwie prezentacje, nie dostałem powiadomienia!!!
Pierwszą prezentacje wygrywa Volvo ;)
Man do przewozu drewna nietypowy i kozacki. Gratuluję.