• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.884 2 0
Świetny zestaw. Bardzo mi się spodobał. Choć tak jak pisze Mafo te naczepy do przewozu żywca stają się już nudne swoją starą bezmiennościa a przecież już jest tyle nowych typów naczep przeznaczonych do tego typu transportu, że aż dziwi, iż Herpa wciąż je "klepie" zamiast stworzyć dla urozmaicenia nową naczepę.

Czy ja czegoś nie zauważyłem? O jakich kalkach mowa?:niepewny: @JACEKPOMOC dodawałeś w tym zestawie jakieś kalki?
Nie chodziło mi o kalki tylko o te wszystkie napisy,wzory itp. które Herpa tak świetnie odwzorowała na modelu(po prostu źle dobrałem słowa w swoim komentarzu).
 
Reakcje
10.671 67 1
Volkswageny fajne , ale zdecydowanie to Iveco przykuło moją uwagę . Świetnie wykonane i idealnie się z tą naczepą zgrało . Ciekawią mnie tylko te lustra . On je ma w takim kolorze oryginalnie ?
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Iveco bardzo dobrze zgrane z tą naczepą, moje też dzisiaj dotarło i te różowe lusterka nie są aż tak tragiczne ;) W oryginale którym wzorowała się Herpa są jeszcze flagi niemieckie :)
Screenshot_20181221-225924_Chrome.jpg
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Nowa forma jak zwykle się Herpie udała. A co do tego konkretnego modelu, to również go nabyłem i mi się tam podoba, nawet z tym lusterkami. Oj, Broda nas zje... :eek::ROFL:
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Świetnie się prezentuje z dodatkami, prezentacja ładna. Kolor to rzecz dyskusyjna; Co do IVECO to model na żywo z lustrami w tym kolorze tak źle nie wygląda (za ster posadzić znaną Iwonę i będzie OK), mega dobra kompozycja z lohr'ą.