• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.886 2 0
Stary rewelacyjnie wygląda ta pomoc drogowa aż szczena mi opadła:eek:kawał świetnej roboty wykonałeś przy tym modelu no i jego prezentacja jak zwykle na najwyższym poziomie(y)gratulacje.
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Dużo mnie ominęło w Twoim temacie za ten czas kiedy nie odwiedzałem forum,świetne modele pokazywałeś.Dzisiejsza prezentacja rewelacyjna.Holownik bardzo dobrze zrobiony,ale moją uwagę jeszcze bardziej zwraca Porsche,piękny model gablotkowy.
 

Zyga59

Aktywny użytkownik
Reakcje
52 0 0
Volvo super wygląda bardzo mi się podoba. Ten kolor czerwony bardzo mi się podoba i te koła z chromem dodają jej uroku. Model na wysokim poziomie jak i prezentacja.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
Volvo w tej konfiguracji fajne ale Porsche dużo ciekawsze. Pierwszy raz widzę taką "pisankę" z "prosiaczka". Podoba mi się i to bardziej niż Volvo.
 

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
Jacku, pięknie to wygląda, położyłeś system. Dużo pracy włożyłeś w ten model, dużo detali.
A co to za model VW z serwisu Porsche? Czy to model Porsche Oslo? Jeśli tak to gratulacje, nie często można zobaczyć to cudo od Wiking-a.