• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.558 386 20
A u Ciebie jak zwykle, same nowości... Piękny ten MB. Gwiazda na boku idealnie się wkomponowała w ten ciągnik. (y) Podoba mi się.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Świetnie dwie ostatnie prezentacje. Mercedes w wersji bez lusterek bardzo ciekawy. Tak jak pisał Fapo, ciekawe jakie są zabezpieczenia na wypadek awarii elektroniki... :) Najbardziej spodobała mi się Scania z dość niebanalnym ładunkiem i jak zwykle, w ciekawej scenerii.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Reprezentacyjne modele Scanii są naprawdę ciekawe, gorzej niestety z ich dostępnością i cenami. "Nowy" Mercedes bez lusterek do mnie na razie nie trafia, ale plus dla Herpy za wykonanie takich detali jak kamery i ekrany w kabinie. W sumie może dla nas będzie to miało pozytywne strony, bo nikt już się nie przyczepi, że nie zamontowało się lusterek w modelu. :ROFL:
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Ten DAF w wersji targowej spędza mi sen z powiek... Ceny na Ebayu poszły mocno w górę i może kiedyś wreszcie zdecyduję się na niego bo już go widzę któryś raz i coraz bardziej mi się podoba :love: