• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
SCANIA bardzo ładnie się prezentuje, ta czerwień jest naprawdę fajna chociaż ten przód za bardzo mi się zlewa w całość (y)(y)(y) No i po raz kolejny zazdroszczę Ci dioramy bo naprawdę robi wrażenie :eek:
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.566 386 20
Scania wygląda bardzo dobrze, ale prezentacja jest rewelacyjna. Jeszcze założyć jej blachy i będzie pełen realizm. (y)
 
OP
OP
JACEKPOMOC

JACEKPOMOC

Znany użytkownik
Reakcje
1.550 5 0
Dziękuje za zainteresowanie tematem.Dzisiaj może coś z własnej wytwórni aby nie popaść w rutynę prezentacji zakupów;)Dorobiłem brata dla Mb Actrosa którego już wcześniej prezentowałem.Teraz dla odmiany wizja 3 ośki.
mbo 001.JPG
mbo 002.JPG
mbo 004.JPG
mbo 005.JPG
mbo 007.JPG
mbo 008.JPG
mbo 011.JPG
mbo 013.JPG
mbo 014.JPG
mbo 016.JPG
mbo 018.JPG
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.886 2 0
Scania prezentuje się bardzo fajnie chociaż bardziej u siebie w kolekcji widziałbym któregoś z tych zielonych rodaków;)a co do Actrosa to szczęka mi opadła:eek:jest fantastyczny(y)wykonałeś kawał dobrej roboty.gratuluję
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.673 67 1
Trzeba przyznać że ten mietek bardzo ciekawie wyszedł . Fajnie zgrałeś to wszystko kolorystycznie . Natomiast jeśli chodzi o scanie to jest świetna . Zdjęcia które zrobiłeś razem zielonymi volvami przyprawiły mnie o szybsze bicie serca :love: Piękna scenka .
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Trzeba przyznać że masz żyłkę do takich projektów. Zestawienie kolorystyczne jest po prostu genialne. Model bardzo przyjemny dla oka, podobnie jak mniejszy brat i mam nadzieję, że na tym się nie skończy. ;)
 

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
MP4 w 6x4 wygląda obłędnie, połączenie kolorów, delikatny tuning - całość sprawia że wygląda rasowo, a w połączeniu z puszką tworzy zestaw idealny. Kawał dobrej roboty wykonałeś!
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Modele z pod Twojej ręki są kapitalne.Tutaj mamy przykład jak dobrze Ci to wychodzi.Model bardzo bogaty w dodatki i świetny kolorystycznie.Otwarty kontener z ładunkiem też robi super wrażenie.Gratuluję parki takich rodzynków :)
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
3xS(y) Super modele, super wykonanie i super prezentacja(y)
Lubię oglądać takie nie szablonowe prezentacje, a Ty takie właśnie prezentujesz. Tak trzymaj.
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Wywrotek to Ci pozazdraszczam :mad:;) Rewelacyjnie wyglądają! Co do MB to już koledzy przedmówcy wszystko napisali i podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami :)(y)