• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.886 2 0
Model rewelacja(y)super malowanie jak i świetnie dobrane do siebie oba kolory:)tylko tak jak koledzy wspomnieli cena powala na kolana więc zostaje mi tylko podziwiać i pogratulować posiadania takiego cudeńka w swojej kolekcji:)
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
I znów świetny zestaw u Ciebie Arocs w wersji drogowej jest SUPER, Sprinter jako pilot pierwsza klasa a ładowarka wcale nie taki zabytek ;) Do tego jak zwykle piękna prezentacja (y)(y)(y)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
Ale ześ Panie tych zdjęć dał :eek: Przed opublikowaniem postu skorzystaj z opcji podgląd żeby takich błędów z wstawianiem jednego zdjęcia kilkukrotnie nie popełnić . Jeśli chodzi o model to konfiguracja bardzo fajna i świetnie się komponuje z tym busem w roli pilota . Za samym malowaniem tej firmy nie przepadam . Jak dla mnie nic specjalnego . Za to ładowarka prima sort . Świetnie wygląda w tym malowaniu .
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Model może nie jest bogaty w ubarwienia (nie mówię tu o ładowarce;)), ale zyskuje całą resztą(y) Dłuższa naczepa bardziej mi leży, a prezentacja Jacku jak zawsze świetna, a zdjęć nie żałowałeś :D
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.886 2 0
Rewelacyjnie prezentuje się ten zestaw i to nie zależnie z którą naczepą(y)towarzyszący mu pilot też wygląda super:)ale w tym wszystkim najbardziej wyróżnia się ładowarka której malowanie jest kapitalne(y).
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Arocs z niskopodwoziówką i ładowarką prezentuje się świetnie ;) Ładowarka ma bardzo fajne malowanie :) Również na zdjęciach z pilotem bardzo ciekawie to wygląda :)