• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Kolejne bardzo fajne Memo pokazałeś,extra są te wywrotki i jak zwykle fajna scenka.Atego policyjne również świetne a nie zaglądałem do tematu i umkła mi ta prezentacja ;)
 
OP
OP
JACEKPOMOC

JACEKPOMOC

Znany użytkownik
Reakcje
1.550 5 0
Witam i dziękuje za opinie.Była mała przerwa ale może uda mi sie nadrobić zaległości na forum.Dzisiaj nowość z Rietze. S
mer 002.JPG
mer 007.JPG
mer 008.JPG
mer 009.JPG
mer 010.JPG
mer2 001.JPG
mer2 002.JPG
mer2 005.JPG
mer2 006.JPG
mer2 007.JPG
amochód elektryczny czyli ekologiczny Streetscoter Work L.Udało się zdobyć u PJ małego elektryka do kompletu z poprzednio prezentowanymi pojazdami
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Jacku, fajną i ciekawą familię morską sobie uzbierałeś :)(y) A prezentacja jak zawsze w absorbującym mnie otoczeniu :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.561 386 20
Świetna trójca z tych miniaturek, ale i tak elektryczny najciekawszy. Gratuluję takiego unikatu. (y)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Mam mieszane odczucia do tych elektrycznych wynalazków. Ale model wykonali całkiem dobrze i stanowi fajne uzupełnienie do poprzedników.
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.884 2 0
Kapitalne jest te Volvo aż brakuje słów na opisanie tego cuda:)po twojej prezentacji jeszcze bardziej nabrałem chęci na zakup tego modelu:)