• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Volvo prezentuje się w tych barwach bardzo atrakcyjnie (y) Producent fajnie się postarał i przyłożył się do jego odwzorowania. Mnie zdecydowanie połączenie z jasną plandeką przypadło do gustu :)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Performance Edition w tej skali to było moje marzenie. No i Herpa sie postarała, dlatego również sobie go sprawiłem. To już będzie rarytas, bo rozszedł się błyskawicznie.
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.884 2 0
To Volvo jest rewelacyjne(y)taki rarytas dla kolekcjonerów wart posiadania więc trochę żałuję że nie załapałem się na zakup tego modelu:cry:gratuluję posiadania.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
Fantastyczna jest ta scania . Bardzo mi się podoba w tym wydaniu . Grupowe fotki zawsze są mile widziane i fajnie że nas nimi raczysz . Szczególnie spodobało mi się to gdzie ciągniki stoją bez naczep .
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.884 2 0
Rewelacyjnie wygląda ta Scania w malowaniu TLP(y)jej starsze rodzeństwo też niczym jej nie odstaje i na fotce grupowej wyglądają wszystkie kapitalnie:)ja posiadam na razie tylko Volvo ale również będę chciał skompletować sobie całą rodzinkę bo są to modele warte posiadania w kolekcji:)gratuluję dobrego nabytku.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
W kwestii wykonania ten model jest naprawdę rewelacyjny, Herpa zadbała do detale. Jednak jeśli chodzi o samo malowanie TLP to tak średnio mi leży, troszkę przesadzili względem poprzednich pojazdów.
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Świetnie prezentują się w trójke.Nowa Scania w barwach TLP jest piękna tylko troche za dużo jak dla mnie na ciągniku tych napisów i naklejek :) Wykonany jest model bardzo dobrze.